AMD R9 390 Series kartice će biti lansirane tokom Computex 2015 sajma

AMD R9 390 Series kartice će biti lansirane tokom Computex 2015 sajma

offline
  • Aco  Male
  • Moderator foruma
  • Aleksandar
  • Pridružio: 12 Maj 2006
  • Poruke: 16826
  • Gde živiš: /home/aco

AMD tempira lansiranje naredne generacije R9 390 Series grafičkih kartica tokom Computex 2015 sajma, početkom juna. Kompanija je ranije planirala da lansira neke proizvode koji su esencijalno rebrendirani i cenovno-prilagođeni modeli postojećih karica, kao što je R9 380 serija i R9 370 serija. Međutim, AMD je na kraju odlučio da dve kartice lansira uz flagship model R9 390 Series, koji je baziran na novom silikonu. AMD-ov odgovor na Nvidia GTX TITAN-X, model R9 390X, će imati oko 4096 stream procesora, baziranih na Graphics CoreNext 1.3 arhitekturi i implementiraće HBM (high-bandwidth memory) interfejs, sa protokom do 600 GB/s.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 743 korisnika na forumu :: 27 registrovanih, 4 sakrivenih i 712 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: BaneM75, Boris90, cuvarkuca, dekan.m, deLacy, Dimitrise93, farabut, Goran_, jon istvan, kibihrchak, KonstantinR, Malahit, MiljanXD, nelezele, prasinar, radoznao, RD84, Rok A Bit, Sharpshooter, ssekir75, stegonosa, Tila Painen, tomigun, troki1971, uruk, vaci, VBoss