Kde 3.5.1 na Mandrivi 2006

Kde 3.5.1 na Mandrivi 2006

offline
  • Saša Stojanović
  • Pridružio: 27 Dec 2005
  • Poruke: 118
  • Gde živiš: Beograd

Rešio sam da postavim 3.5.1, međutim, kada krenem sa instalacijom (redom prvo arts, kdelibs, kod kdebase stanem. Odradim klasično ./configure i kaže da mogu da krenem sa make, ali kada pokrenem make pokazuje mi greške pri pravljenju instalacionog fajla. Ima li neko iskustva sa ovom distribucijom?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Emil Beli
  • Pridružio: 03 Jan 2005
  • Poruke: 2990
  • Gde živiš: Beograd

Mislim da mandriva prihvata RPM-ove. Ako je tako, najjeftinije ti je da poskidas RPM-ove sa KDE-sajta (sad je 3.5.3) i instaliras bez problema.



offline
  • Pridružio: 20 Apr 2003
  • Poruke: 2416
  • Gde živiš: NS

skini bre rpm i ne boli glava Wink

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 9170 korisnika na forumu :: 43 registrovanih, 6 sakrivenih i 9121 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: abramac, airliners, Antoni S, brufen, BUDDAR70, C-Gun, Clouseau, Colt D, DalmatinacMF, dejan1972, doragan, Gogi_avio, In_hero, Ir, Kalem, kaskadija, ladro, laki_bb, loon123, Markovic, metallac777, mikrimaus, Milometer, MKK7, Pilence, radza1, Remarqe, ruma, SamoGledam, Simonsen23, SlaKoj, Spinosa, stalja, stegonosa, Stevan Visoki, troki1971, umpah-pah, Valter071, Vlado82, Volfero, vukajlo71, x011, 79693