Snimanje ekrana

Snimanje ekrana

offline
  • Pridružio: 05 Jun 2003
  • Poruke: 2075
  • Gde živiš: MaYur CitY

Kako u linuxu snimati sta cinis Smile kao npr ovako sto momci snimaju

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 16 Okt 2005
  • Poruke: 28
  • Gde živiš: Nigde Svugde

bloodzero ::Kako u linuxu snimati sta cinis Smile kao npr ovako sto momci snimaju

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


na sta mislis



offline
  • Pridružio: 20 Apr 2003
  • Poruke: 2416
  • Gde živiš: NS

joj ne znam sa kojim programom to moze da se radi, ne mogu sad da se setim...

@nemanja
misli na to da snimi ono sto radi na desktopu (kao video fajl)

Dopuna: 04 Dec 2005 3:04

evo sta kaze cika google:

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 832 korisnika na forumu :: 51 registrovanih, 5 sakrivenih i 776 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, AleksSE, Andrija357, Aristotle2002, AudioTehnica, bb929, bbogdan, bigbear, Blair, blatruc82, djuradj, doktor097, drimer, Duce, dukajov, Dzigy, Džekson, ElGenius, esx66, goxin, GT, Hardenberg, Igritelj, jalos, jodzula, Kajzer Soze, ludiagresivan, mikrimaus, MIKULENCE, Milometer, mist-mist, museum, Nemanja Opalić, nenad81, Nikoletina Bursac, novator, OKT, oldtimer, Panter, razumihin, repac, royst33, S.Palestinac, Tanjagre, Tvrtko I, VJ, Vlada78, vladom6, Volkhov-M, vuksa72, zivojin32