|
Poslao: 07 Dec 2010 20:18
|
offline
- sre

- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 27 Avg 2010
- Poruke: 26
- Gde živiš: Beograd
|
Jel moze neko da mi kaze kako da razlikujem I od II konjugacije?
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 07 Dec 2010 21:19
|
offline
- Sirius

- Moderator foruma
- Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
- Pridružio: 17 Maj 2006
- Poruke: 18910
- Gde živiš: I ja se pitam...
|
Ima desetak strana o tim dvema konjugacijama u Gramatici Zavoda ta udžbenike, tako da ne vredi ovako, u dve reči da se objasni. Moraš sve da pročitaš i što je još važnije da dobro proučiš. Ako nemaš gramatiku - javi.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 07 Dec 2010 21:55
|
offline
- sre

- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 27 Avg 2010
- Poruke: 26
- Gde živiš: Beograd
|
Icicu sutra da je kupim, nisam znao da prodaju gamatiku ruskog. Hvala ti.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 08 Dec 2010 07:24
|
offline
- Sirius

- Moderator foruma
- Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
- Pridružio: 17 Maj 2006
- Poruke: 18910
- Gde živiš: I ja se pitam...
|
Molim. Ja sam hteo da ti pomognem onako, brzinski, ali ne vredi: to je mnogo važan deo gramatike (kao i sve drugo, naravno, u gramatici) i ne može u dve reči. Inače, gramatika im je izvanredna i veoma pregledna.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 09 Dec 2010 19:25
|
offline
- philip1s

- Građanin
- Pridružio: 06 Jan 2009
- Poruke: 265
|
Moraš da nam kažeš koji je stepen tvog znanja, da bi ti više pomogli. Ako nešto zatreba, uvek sam tu .
|
|
|
|
|
|