Do 10 000- Punto ili....?

2

Do 10 000- Punto ili....?

offline
  • Blue  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 06 Avg 2003
  • Poruke: 2214

steta imala je dosta boljih auta da kupi,cak ni gas nije vise prednost



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 20 Dec 2009
  • Poruke: 272
  • Gde živiš: u kanalizaciji sa Nindza Kornjacama

Pa to i ja kazem ali kao povoljniji uslovi kreditiranja Bebee Dol ........jeste sve to ali opet-bolje je bolje!

Meni sve vise pocinje za te pare da se svidja Hyundai I20.A i vidjam ih sve vise u gradu.Ako budem uzimao autic na kredit za te pare,mogao bi lako da bude jedan takav.



offline
  • Student
  • Pridružio: 28 Jul 2010
  • Poruke: 377
  • Gde živiš: Kuca pored puta

da mi neko da 10 000 i da mi kaze da kupim nov auto? Citroen C2 1.1 62ks, litara potrosnje... ili toyotu yaris 1.0 70ks 5,5l potrosnje... u oba sam imao prilike da se vozim i punto je tu smesan Smile

offline
  • FAMAS  Male
  • Legendarni građanin
  • Ivan Milanović
  • Pridružio: 10 Avg 2007
  • Poruke: 5476
  • Gde živiš: Strawberry Field

Toyota. Onaj C2 mi je toliko ruzan, da je to cudo jedno...

offline
  • Student
  • Pridružio: 28 Jul 2010
  • Poruke: 377
  • Gde živiš: Kuca pored puta

Onako meni je i Megan bio ruzan ali vremenom postao mi je lep... Meni je za te pare jako simpaticno kupiti Nissan Micru mada nsiam siguran koliko tacno kosta moja drugarica je skoro kupila i onako bas je zenski auto...Smile

offline
  • Pridružio: 20 Dec 2009
  • Poruke: 272
  • Gde živiš: u kanalizaciji sa Nindza Kornjacama

Meni kad bi neko dao 10 000 ja ne bih kupio nov auto.
Ali kredit je druga prica.
Naravno ne bih ni ja punta.

A sta vi mislite o I20?

offline
  • Student
  • Pridružio: 28 Jul 2010
  • Poruke: 377
  • Gde živiš: Kuca pored puta

Posteno ne mislim nista zato sto o njemu i neznam nista...Very Happy

offline
  • FAMAS  Male
  • Legendarni građanin
  • Ivan Milanović
  • Pridružio: 10 Avg 2007
  • Poruke: 5476
  • Gde živiš: Strawberry Field

I20 je dobar auto. Mislim da je u svojoj klasi medju vodecima. Mnoge ideje su preuzete od i30, tako da je lepo opremljen, a i dosta komforan za svoju klasu.

offline
  • Blue  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 06 Avg 2003
  • Poruke: 2214

koliko kosta swift ? ja sam vozio jednog na moru 1.1 motor cini mi se odusevio me automobil kako ide i kako se ponasa po ravnici,brdima,planinama itd.

offline
  • FAMAS  Male
  • Legendarni građanin
  • Ivan Milanović
  • Pridružio: 10 Avg 2007
  • Poruke: 5476
  • Gde živiš: Strawberry Field

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 837 korisnika na forumu :: 76 registrovanih, 3 sakrivenih i 758 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: ALEXV, Apok, Asparagus, Banovo Brdo, bato_banjaluka, Betta, Bombona, borya90, Boskovic, bpvl, brundo65, Bubimir, carinko, Chainsaw, Coabelgrade, cvrle312, Dannyboy, DavidA, dekiz, Dixtrix, djonsule, Dragon Order, Drugsparrow, dule10savic, Glavonja049, goran.vvv, gost321, Gradjanin, Hans Gajger, Helket, Ivan972, jodzula, Jomini, kljift, kolateralnasteta, komenski, koom0001, Lance Guest, Lucky 6, m94j, Macalone, Marko Marković, Mercury, Milan A. Nikolic, milbos, milimoj, milos.cbr, Mis uz pusku, Mldo, narandzasti, nenomir, pirke96, Polifon, Prometeus, Pururin, redstar011, redstar72, rikirubio, Rumun2000, Sevatar, Sir Budimir, Snorks, Spila 0405, Steeeefan, tamno.nebo, theNedjeljko, Topaz9, Tvrtko I, VBoss, Velizar Laro, vidra boy, VJ, vjetar, vranjanac29, zlaya011, zombicar153