Kakav je Passat 7 1,6 HDI - I crveno 77KW ?

Kakav je Passat 7 1,6 HDI - I crveno 77KW ?

offline
  • Pridružio: 10 Sep 2014
  • Poruke: 678

Napisano: 19 Nov 2015 0:16

Izvinjavam se, malo sam dosadio, drug ima ponudu za Passata 7, kroz kompenzaciju, citao sam da je to motor od 105 konja i da je ok za to auto, nije slab, da li neko ima neka iskustva, da li se kvari taj auto, presao je 157000, hvala puno !!!! Ziveli Ziveli Ziveli

Dopuna: 19 Nov 2015 1:03

Prilicno je hitno, u Subotu planira da kupi. Hvala!



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • _Sale  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 13451
  • Gde živiš: Z-moon

VW HDI?
Nikad čuo.



offline
  • Pridružio: 09 Avg 2011
  • Poruke: 15879
  • Gde živiš: Beograd

Napisano: 19 Nov 2015 9:26

Haha, stavili Pežo motor Very Happy

Dopuna: 19 Nov 2015 12:05

milanpesic222 ::Napisano: 19 Nov 2015 0:16

Izvinjavam se, malo sam dosadio, drug ima ponudu za Passata 7, kroz kompenzaciju, citao sam da je to motor od 105 konja i da je ok za to auto, nije slab, da li neko ima neka iskustva, da li se kvari taj auto, presao je 157000, hvala puno !!!! Ziveli Ziveli Ziveli

Dopuna: 19 Nov 2015 1:03

Prilicno je hitno, u Subotu planira da kupi. Hvala!


Ko to jos hitno kupuje kola, nije to nesto sto bi trebalo brzati.

Neka tera kod majstora i neka proveri.

Sta ima tu da se mnogo prica, to je Passat star 3-4 godine i ako mu se svidja neka uzme.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 857 korisnika na forumu :: 40 registrovanih, 2 sakrivenih i 815 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 10x10.9, abramac, Akiro, Bbbggg1979, Bo96, bojanstros9, BUDDAR70, croato, Flanker-G, Georgius, ghoost, Ir, Kalem, Koser, kutija11, ljuba.b, LostInSpaceandTime, Macalone, Manjane, Marko Marković, nelezele, Nemanja Opalić, nnovakis, obsc, Papadubi, Pilence, proka89, rodoljub, slono, Spinosa, sspp, strn, Tafocus, Tila Painen, Veless, Wehicle, XBMC, yrraf, ZetaMan, Zoran1959