|
Poslao: 11 Avg 2005 23:01
|
offline
- Pridružio: 17 Jul 2005
- Poruke: 3097
- Gde živiš: "Daleko od Negdje"
|
Sto se mi vrtimo u krug.
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 11 Avg 2005 23:39
|
offline
- Mare

- Elitni građanin
- Pridružio: 20 Feb 2005
- Poruke: 2342
- Gde živiš: Beč / Svilajnac
|
@geravodeli, ella i svi ostali
Hvala i vama puno, ali meni i dalje nije jasno kako se na srpskom jeziku kaze "lift"
(btw. geravodeli, uvrnuste moje pitanje da sam se i sam zapitao na sta sam mislio )
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 12 Avg 2005 07:47
|
offline
- ZoNi

- Free Your Mind!
- Pridružio: 26 Feb 2005
- Poruke: 5757
- Gde živiš: Singidunum
|
Mare ::meni i dalje nije jasno kako se na srpskom jeziku kaze "lift"
meni uopste nije jasno sta tebi nije jasno! Pitas kako se na srpskom kaze "lift"??? Pa, lift JESTE srpska rec (doduse, stranog porekla)
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 12 Avg 2005 10:59
|
offline
- Pridružio: 22 Nov 2004
- Poruke: 2138
|
Zoni je u pravu. Morao sam vas naterati malo da mozgate
sory
|
|
|
|
|
|