Nekad i sad (before and now)

18

Nekad i sad (before and now)

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Supermoderator vojnih foruma
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 9687
  • Gde živiš: ovalni kabinet



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Supermoderator vojnih foruma
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 9687
  • Gde živiš: ovalni kabinet



offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Supermoderator vojnih foruma
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 9687
  • Gde živiš: ovalni kabinet

offline
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 18902
  • Gde živiš: I ja se pitam...

Кокпит првог совјетског реактивног авиона МиГ-13 и америчког савременог Ф-35
Напомена: први чисто реактивни совјетски авион био је МиГ-9, али је пре њега полетео МиГ-13 који је имао хибридни погон(!). Камено доба реактивне авијације...



offline
  • ... i pozdravite Vašu mamu...
  • Mi smo sve podigli u ovom gradu.
  • Pridružio: 20 Mar 2006
  • Poruke: 3954

Sirius ::... који је имао хибридни погон(!).
A automobili na hibridni pogodon tek od nedavno aktuelni...

offline
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 18902
  • Gde živiš: I ja se pitam...

Panonsky ::Sirius ::... који је имао хибридни погон(!).
A automobili na hibridni pogodon tek od nedavno aktuelni...


Да, истина жива. Додуше, и пионирски аутомобили су имали хибридни погон. Аутомобил ђенерала Павла Јуришића Штурма вукли су волови... Very Happy

offline
  • vampire and philosopher, problem owner©smt, racist/fascist hunter on duty©t
  • Pridružio: 13 Dec 2013
  • Poruke: 9092
  • Gde živiš: Esgaroth

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Supermoderator vojnih foruma
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 9687
  • Gde živiš: ovalni kabinet

offline
  • Pridružio: 13 Maj 2012
  • Poruke: 3726
  • Gde živiš: Kilometar od topolivnice

offline
  • ... i pozdravite Vašu mamu...
  • Mi smo sve podigli u ovom gradu.
  • Pridružio: 20 Mar 2006
  • Poruke: 3954

Nekad:



Sad:

Promene "relationship status" na fejsu... Very Happy

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1094 korisnika na forumu :: 67 registrovanih, 7 sakrivenih i 1020 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, amonsrb, BB, Bo96, Bobrock1, Boskovic, Bosnjo, Bubimir, darionis, Dimitrise93, DJ Brain(w)rack, djonsule, Doc, Dovla 1980, DPera, drgrozozo, dule10savic, FOX, Frunze, ginjica, goran.vvv, Grebostrek, gusi, GveX, Jeremiah, JohnDoe, JOntra, kib, knutveliki, Lance Guest, luka35, MagicniHerpes, marko.markovic, MarkoW, milenko crazy north, nemkea71, nenad81, nikolapetkovic, nixos, nuke92, Polifon, Pururin, rikirubio, S-G, Sale0501, samsung, shadower78, stingD, Tas011, tooooom, tritonus, ulogovan, uruk, vathra, VekiJ, Veless, VJ, Vlada78, vzd1389, XBMC, yiyi, zdrebac, Zoran1959, Đurđevdan, 1107, 79693, 800077