U.S. ROBOTICS 56k DF EXT model 5633

U.S. ROBOTICS 56k DF EXT model 5633

offline
  • Pridružio: 21 Avg 2005
  • Poruke: 57

Da li neko zna da li je modem U.S. ROBOTICS 56k DF EXT model 5633 hardverski ili winmodem?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • bocke  Male
  • Moderator foruma
  • Glavni moderator Linux foruma
  • Veliki Pingvin
  • Guru
  • Pridružio: 16 Dec 2005
  • Poruke: 12567
  • Gde živiš: Južni pol

Winmodem. Definitivno. Na sajtu se pominje samo podrška za Win98SE, ME, 2000 i XP. Da je hardverski na toj listi bi se nalazila i win95. A postojao bi i alat za fleshovanje firmware za linux (kao što drugi modeli imaju)... Pogledaj zvanični sajt (www.usr.com). Pogledao sam malopre. Imaju u ponudi i hardverske modeme.



offline
  • Pridružio: 21 Avg 2005
  • Poruke: 57

Hvala na korisnoj informaciji.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 857 korisnika na forumu :: 10 registrovanih, 1 sakriven i 846 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 9k38, drimer, Drugsparrow, Džekson, farabut, komsija1, Milos82, N.e.m.a.nj.a., Pekman, Vozd0714