Linux - Vista kombinacija?

Linux - Vista kombinacija?

offline
  • Pridružio: 18 Dec 2003
  • Poruke: 7953
  • Gde živiš: Graceland

Jel ima problema ako je vec instalirana Vista da se instalira i neki linux?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 31 Maj 2005
  • Poruke: 211

Nema nikakvih problema, ja sam imao par dana instaliranu vistu zajedno sa dva distro-a Linux-a, samo sto me je vista toliko smorila i morao sam da vratim xp!



offline
  • Pridružio: 26 Apr 2005
  • Poruke: 1328

Pogledaj ovo:

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 920 korisnika na forumu :: 8 registrovanih, 1 sakriven i 911 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: bojank, DonRumataEstorski, kybonacci, Lepi Jova, miki kv, nenomir, nuke92, oermigriro