Akcenat

Akcenat

offline
  • Nemanja Markovic
  • Pridružio: 23 Jul 2008
  • Poruke: 216
  • Gde živiš: Pomoravlje

Moze li mi neko pravilno akcentovati rec GROBLJE?!!



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 04 Jan 2006
  • Poruke: 190

Nemam akcenatske simbole, ali mogu ovako da ti objasnim: dugosilazni akcenat na vokalu O.
To je onaj akcenat sto se belezi kao luk Smile

Uzgred, smem li da te pitam zasto si ovakvo pitanje postavio/postavila? Primer je poprilicno jednostavan i nedvosmislen.



offline
  • Nemanja Markovic
  • Pridružio: 23 Jul 2008
  • Poruke: 216
  • Gde živiš: Pomoravlje

U pitanju je samo neka opklada...Ništa više...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 923 korisnika na forumu :: 67 registrovanih, 6 sakrivenih i 850 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, A.R.Chafee.Jr., aleph_one, annon, as2025, Ba4e, Belac91, BlackTower, bojan_t, Bozjidar87, brufen, Chainsaw, Cirkon, Comyymoc, CraniumWhite, Djota1, DonRumataEstorski, dule10savic, El-Komadante, Electron, Feller, Georgius, Gitzherai, goran.vvv, gorankuba, Great White, GveX, HawX, HrcAk47, iceburn, Ilija Cvorovic, Insan, Kalem, kalens021, Konda, Koser, Lucije Kvint, mercedesamg, micke83, Mika777, Milometer, milos97, mirkoro, misaru, Mzee, Ne doznajem se u oružje, nebkv, nnovakis, Nobunaga, Oscar, pera bager, Pilence, Ray1973, rovac, ruma, scimitar19, Sharpshooter, Smajser, sombrero, stegonosa, tanakadzo, ujke, Vlada1389, Vojo06, vrgudinac, WELJKO, |_MeD_|