Akcenat

Akcenat

offline
  • Nemanja Markovic
  • Pridružio: 23 Jul 2008
  • Poruke: 216
  • Gde živiš: Pomoravlje

Moze li mi neko pravilno akcentovati rec GROBLJE?!!



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 04 Jan 2006
  • Poruke: 190

Nemam akcenatske simbole, ali mogu ovako da ti objasnim: dugosilazni akcenat na vokalu O.
To je onaj akcenat sto se belezi kao luk Smile

Uzgred, smem li da te pitam zasto si ovakvo pitanje postavio/postavila? Primer je poprilicno jednostavan i nedvosmislen.



offline
  • Nemanja Markovic
  • Pridružio: 23 Jul 2008
  • Poruke: 216
  • Gde živiš: Pomoravlje

U pitanju je samo neka opklada...Ništa više...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 960 korisnika na forumu :: 86 registrovanih, 2 sakrivenih i 872 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 9191vs, Alexandar-1973, ArchaBasha, ArmFPGA, Arsenije, Asparagus, blatruc82, bobomicek, Borkanović, braca57, branko7, Chainsaw, Ciri1994, comi991, dankisha, dejan.7951, Demi87, Djokislav, doragan, dragoljub11987, Duce, Electron, ElGenius, FGR, Fructo, Glavonja049, goran.vvv, Goran_, GveX, InzenjerBL, IpMan, J - 6, Jablan, jodzula, JohnDoe, K-1A, KimiMR, Kobrim, kuntakinte, Kvaka22, Linda, ljuba.b, LostInSpaceandTime, M74AB3, Marko Marković, mercedesamg, milanpb, milanstankovic087, milenko crazy north, Miler88, mocnijogurt, nemkea71, nenad81, Nikolajevic, nixos, nobutado, Nomica, Novakomp, nuke92, ObelixSRB, OgnjenMitric, OKT, Orc, Paklenica, Papadubi, Parker, Piani Jazzer, Posmatrac77OKB, Ray1973, SDsd, Sir Budimir, Sirius, Siti2, sombrero, Tafocus, tubular, Tvrtko I, Veless, Vrač, Woya, x011, ZlatniRez, Zmaj Tolak, Zoran1959, 79693, 800077