ISO fajl - sta je i kako ga narezati na CD i DVD

6

ISO fajl - sta je i kako ga narezati na CD i DVD

offline
  • elektricar
  • Pridružio: 06 Jun 2011
  • Poruke: 113
  • Gde živiš: cacak

dobro jutro
sve mi je ovo dosad jasno .jedino gde da nadjem na komp. sliku ili fajl koji je za popravku.
puno hvala



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 12 Sep 2013
  • Poruke: 2

Ja ne razumem imam dvd 4.7 gb i ocu da narezem drugu gta san andreas i ubacim cd u komp i nece da ucita.Stavim drugi od 700 mg i ucita da li neko moze da mi objasni do cega je problem.
HVALA UNAPRED. Poljubac



offline
  • Pridružio: 10 Okt 2005
  • Poruke: 13526
  • Gde živiš: Beograd

Možda tvoj CD drajv ne čita DVD diskove već samo CD?

offline
  • Pridružio: 12 Sep 2013
  • Poruke: 2

Napisano: 12 Sep 2013 17:21

podrzava sve i cd i dvd i dvd dl ali nzm sta da radim imao sam original lg dvd rezac sada imam sony dvd i cd r

Dopuna: 12 Sep 2013 17:28

SlobaBgd ::Možda tvoj CD drajv ne čita DVD diskove već samo CD?
Do skoro je citao sve i samo odjedno mecita nzm sta da radim???

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1033 korisnika na forumu :: 42 registrovanih, 7 sakrivenih i 984 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Blair, bounty hunters, brane2208, brundo65, BSD, burevestnik, deimos25, Desmond, Dogma21, goran.vvv, gost321, Haris, Igor Antonic, Ikica977, Jozo74, kaskadija, kljift, Kriglord, Laluvr, mercedesamg, Miler88, mm1811, neko_drugi, niksa517, Obrenovic, Otto Grunf, Profesor_018, Pururin, rednap, redstar011, Rupert, S94, scimitar19, shiro, Sin Boskic, smuk, tomo2, Vanderx, vazduh, Velizar Laro, veljko82, šumar bk2