snimanje ekrana da li treba kamera ?

snimanje ekrana da li treba kamera ?

offline
  • ovo je Crna Gora ovdje se ne radi :P
  • Pridružio: 09 Jun 2011
  • Poruke: 658
  • Gde živiš: Crna Gora

za snimanje ekrana da li treba web kamera ,ili samo program ?? Smile



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Ričard  Male
  • Lavlje srce
  • Supermoderator
  • Zver!
  • Electro maintenance engineer
  • Pridružio: 28 Nov 2006
  • Poruke: 13745
  • Gde živiš: Vršac

Samo program.

E sad ćeš ti pitati koji program. Razz

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Koristi pretragu foruma. Wink



offline
  • mcrule  Male
  • Legendarni građanin
  • Michael
  • Spy[Covert OPS], Gathering Intel/Info & The Ultimate Like Master[@ MyCity]
  • Pridružio: 21 Feb 2010
  • Poruke: 16934
  • Gde živiš: 43.6426°N 79.3871°W

Program(i). Very Happy
Ima ih vise.


Jedni od tih su:

Camstudio Arrow
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Desktop Video Recorder Arrow
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


Itd. itd. Ziveli


EDIT:
Pretece me Ricard.

offline
  • ovo je Crna Gora ovdje se ne radi :P
  • Pridružio: 09 Jun 2011
  • Poruke: 658
  • Gde živiš: Crna Gora

hvala braco preko okeana Very Happy

offline
  • Pridružio: 24 Dec 2011
  • Poruke: 1642
  • Gde živiš: Novi Banovci

A npr. kad se igra neka igrica, jel se isto snima pomocu ovih programa koje ste gore naveli ili postoje neki posebni programi?

offline
  • Ričard  Male
  • Lavlje srce
  • Supermoderator
  • Zver!
  • Electro maintenance engineer
  • Pridružio: 28 Nov 2006
  • Poruke: 13745
  • Gde živiš: Vršac

Navedeni programi su dovoljni. Wink

offline
  • Pridružio: 14 Feb 2008
  • Poruke: 12431

Samo da pomenem, imaš i alate kao što su Xfire (On ima ugrađen game recorder u sebi) i FRAPS koji su namenjeni snimanju igara i imaju veliki broj opcija oko podešavanja snimka, znači isto rade kao i ovi samo su opredeljeni za igre i imaju opcije takve vrste.

offline
  • Pridružio: 11 Feb 2012
  • Poruke: 47
  • Gde živiš: Neuchatel

Mislim da je fraps neupotrebljiv bez pune licence em sto smanjuje fps bas mnogo a ne moze da snima vise od 15-ak sekundi Smile

offline
  • mcrule  Male
  • Legendarni građanin
  • Michael
  • Spy[Covert OPS], Gathering Intel/Info & The Ultimate Like Master[@ MyCity]
  • Pridružio: 21 Feb 2010
  • Poruke: 16934
  • Gde živiš: 43.6426°N 79.3871°W

markovic.rs ::Mislim da je fraps neupotrebljiv bez pune licence....


Upotrebljiv je, samo sto ne mozes jako dugo da snimas. Wink

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1255 korisnika na forumu :: 35 registrovanih, 8 sakrivenih i 1212 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Avalon015, bato_banjaluka, bojcistv, brandža84, BUDDAR70, Chainsaw, Cirkon, cojapop, darkojovxp, Electron, fensi88, indja, JOntra, Jose, lcc, ljuba.b, LjutaGuja, Lucije Kvint, mackenzie, mat, mile33, novator, obsc, Pekman, proka89, Pururin, radza1, RecA, Simonsen23, Tila Painen, troki1971, Veless, Vlada78, x011, Zorge