European Extremely Large Telescope (E-ELT)

European Extremely Large Telescope (E-ELT)

offline
  • Pridružio: 10 Feb 2005
  • Poruke: 3549

Lokacija: pustinja Atakama, Čile

Glavni zadatak teleskopa, kupole kao sportski stadion, će biti traganje za ,, novim ,, stenovitim planetama na kojima postoji život. Slike dobijene ovim teleskopom će biti 15 puta jasnije nego Hablove ( Atakama je jedno od najsušnjihi podneblja na planeti ).


lokacija

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1028 korisnika na forumu :: 112 registrovanih, 11 sakrivenih i 905 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 9k38, A3C, acatomic, alex71, amaterSRB, annon, Apok, Ares12356, Arhiv, arsa, BasCelik, bojanM84, borya90, Boskovic, boxbole, branko7, Buzdovan, cebam, Cirkon, cvrle312, Dare, darionis, darkojbn, DDragoje, Deki Duga Devetka, desmeki, Dioniss, Dovla, Dragon Order, Duh sa sekirom, dzoni19, Džekson, feanor, Feller, Georgius, Geran136, gost321, Goxy1, Great White, grenadir, ivan979, ivicasimo, jalos, Jelly4183, K a s p e r, kalens021, king011, KizJ, Koser, kunktator, Levi, Lieutenant, luka35, Marko Marković, markolopin, markusx, medaTT, mercedesamg, miki kv, Milos ZA, Milos1987, Mićko, momcilob55, Mrav Obrad, museum, naki011, nikolapetkovic, Nikoletina Bursac, nixos, nuke92, OgnjenMitric, Orc, ozzy, Pekman, pera bager, Permaldar, picknick, precan, procesor, Radula, radza1, Ray1973, RD84, Redred, Rema000, Remain, rikirubio, RiV, sabros, samsung, sashica, Semberija, Sirius, SirOliver, Sky diver 29, Slingshot, Spinosa, Srky Boy, Srle993, stegonosa, Stoilkovic, Tamo neko, tomo2, Tribal, Tvrtko I, VJ, vladao75, VNVK, vrlenija, ZetaMan, Zoran1959, Žoržo