Misija: Pluton

Misija: Pluton

offline
  • Pridružio: 18 Dec 2003
  • Poruke: 7953
  • Gde živiš: Graceland

Misija na jedinu neposecenu pklanetu suncevog sistema planira se za januar 2006.
Pluton je pre 75 godina otkrio astronom amater.
Vise ovde



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1446 korisnika na forumu :: 82 registrovanih, 5 sakrivenih i 1359 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 10x10.9, airliners, ALEXV, Apok, Bbbggg1979, bestguarder, blatruc82, bojank, brufen, Buzdovan, C-Gun, Chainsaw, CHARLIE JA., Colt D, cuvarkuca, darionis, Dejan_vw, Djokislav, Djota1, doktor097, Dolinc, DonRumataEstorski, efektiva, Electron, Gorilo_1991, goxin, Ikica977, Ivica1102, Ivoo, jalos, Jaxupa, Jozo74, K-1A, Krusarac, Kudun, leopard83, Lošmi, M855, mackenzie, Mae, Mcdado, mercedesamg, miki kv, milanpb, milenko crazy north, MILO-VAN, Milometer, Milos1987, mirkoro, mm1811, Moldovan, MrG, neko_drugi, nemkea71, Nepopravljivi, Nomica, obsc, OKT, OldKresoje, oldtimer, ozzy, Parker, pein, Piani Jazzer, proljece, repac, sap, sasics, Sevatar, Singidunumac, skok, SlaKoj, Smajser, StalniPromatrač, Vlada1389, Vlada76, voja64, xAlex2, YU-UKI, Zavulon, zeka013, Zoca