Linux aplikacije

Linux aplikativni softver - playeri, burning software, office aplikacije, graficki programi (instalacija), programi za obradu zvuka, korisne alatke i druge aplikacije za Linux. Ovde postujte probleme u koriscenju/instalaciji aplikacija. Za predstavljanje aplikacija koristite Linux download. Za pitanja u vezi koriscenja programa za obradu grafike forum Grafika. Ovde idu i pitanja tipa: da li postoji aplikacija za "to i to" na Linuxu, kako uraditi "ovo ili ono", koja je alternativa "tom i tom" Windows programu i sl.


Uloguj se preko Facebook-a i postavi novu diskusiju za problem koji imaš:


Izaberi

Teme

Odgovora Autor Pregledano Poslednja poruka
 

Instaliranje novih ikona u KDE?

[ Strana: 1, 2 ]
12 sadux 4487 01 Avg 2005 01:34
sadux
 

KDE Help Center - serbian??

2 sadux 1902 31 Jul 2005 02:28
sadux
 

Crossfade in XMMS?

1 Stenley 1677 28 Jul 2005 16:29
gamzzy
 

GLIB???????

[ Strana: 1, 2, 3 ]
24 potaj@co 4777 28 Jul 2005 00:17
potaj@co
 

Teletext problem

0 Brksi 1746 25 Jul 2005 15:46
Brksi
 

Xmame problem...

4 sadux 1742 24 Jul 2005 20:36
sadux
 

Program za mp3 > cda ?

[ Strana: 1, 2 ]
12 sadux 3803 21 Jul 2005 02:59
meka
 

Financial software?

0 beli0135 1536 18 Jul 2005 05:49
beli0135
 

thumbnails u konqueroru?

[ Strana: 1, 2 ]
16 sadux 2698 09 Jul 2005 18:09
bl00dz3r0
 

Da li neko zna da li CafeSuite moze da radi pod Linux-om?

2 djolebulldog 2271 08 Jul 2005 20:24
gamzzy
 

XEN pitanje

4 beli0135 1929 29 Jun 2005 18:18
beli0135
 

gDesklets problem sa PyKTG??

9 sadux 1832 21 Jun 2005 08:05
gamzzy
 

Linux za kancelariju

8 markelja 2522 01 Jun 2005 10:53
Stenley
 

Program za Dj-eve

[ Strana: 1, 2 ]
12 Stenley 6348 28 Maj 2005 13:35
meka
 

Firefox + Java plugin problem

2 beli0135 2858 07 Maj 2005 23:57
beli0135
 

MS razvija softver za Linux

0 anarki 2148 23 Apr 2005 20:19
anarki
 

kloniranje diska sa unix-om

6 oblak 3180 21 Apr 2005 15:00
Peca
 

Problem sa Skype

4 prophet 2422 19 Apr 2005 07:59
prophet
 

Antivirus

2 meka 1702 15 Apr 2005 00:58
meka
 

Fluxbox

[ Strana: 1 ... 4, 5, 6 ]
52 Pegazeka 8869 21 Mar 2005 01:26
meka
 

Vest: NeroLinux - mozete li da verujete ?

1 bobby 2420 13 Mar 2005 17:53
gamzzy
 

players & subs

3 bl00dz3r0 1900 12 Mar 2005 02:54
bl00dz3r0
 

Problem sa instalacijom mozille

7 beli0135 2701 26 Feb 2005 02:26
Not now, John!
 

Online korisnici - Licq problem

[ Strana: 1, 2 ]
17 NuLLCoDe 2937 18 Feb 2005 00:57
NuLLCoDe
 

Program poput accessa za linux

2 Vil_Relyt 1821 17 Feb 2005 12:01
gamzzy
 

streaming media

2 Pegazeka 1687 12 Feb 2005 11:45
Pegazeka
 

mplayer problem ;)

[ Strana: 1, 2, 3 ]
22 bl00dz3r0 5248 11 Feb 2005 19:17
Pegazeka
 

Mac-like meniji u KDE-u?

6 crossover 1898 11 Feb 2005 15:21
gamzzy
 

pomoc ? gxine 0.4.1 problem - lirc?

0 cisko kid 1600 29 Jan 2005 15:51
cisko kid
 

"zamene" win programima - za laksi prelazak na lin

[ Strana: 1, 2 ]
11 Pegazeka 4307 27 Jan 2005 00:01
gamzzy
 

Inkscape Evaluation

0 gamzzy 2407 24 Jan 2005 12:08
gamzzy
 

konqueror problem

1 crossover 1553 18 Jan 2005 18:38
Peca
 

GIMP 2.2.0 Released

3 gamzzy 2521 27 Dec 2004 19:47
Not now, John!
 

junk - mozilla

[ Strana: 1, 2 ]
15 goranicus 2859 13 Dec 2004 19:37
Peca
 

Peticija za portovanje HL2 za Linux

6 gamzzy 2516 07 Dec 2004 07:38
borgware
 

Koji Linux za Javu

[ Strana: 1, 2 ]
16 real 3191 26 Nov 2004 12:49
gamzzy
 

Program za rezanje

8 Triple X 3077 16 Nov 2004 00:55
Pegazeka
 

Linux i profi DTP? ...uskoro!

1 roske 1998 13 Okt 2004 12:32
psihodel
 

licq

8 gamzzy 1906 12 Okt 2004 00:39
gamzzy
 

kopete-0.90

2 gamzzy 1790 09 Okt 2004 17:15
BrainkillA
 

Vrući LyX (WYSIWYM tekst procesor)

[ Strana: 1, 2 ]
12 roske 3284 28 Sep 2004 01:59
VRider
 

video rekorder na linux-u

1 mire 1889 22 Sep 2004 07:03
gamzzy
 

The Story of the PING Program

4 mire 1972 21 Sep 2004 11:04
Strog
 

Mozilla Sunbird

4 AxeZ 1948 04 Sep 2004 23:12
AxeZ
 

GmailFS - Gmail Filesystem

3 AxeZ 3500 02 Sep 2004 09:52
AxeZ
 

Program sličan NetStumbler-u...

2 Strog 2495 30 Avg 2004 16:06
Strog
 

Peticija kompanijama Adobe i Macromedia

[ Strana: 1, 2, 3 ]
29 FireBlade 5053 16 Avg 2004 14:10
Goran
 

GCC u SuSe 9.1 Personal

[ Strana: 1, 2 ]
15 Mita Cokic 2671 12 Avg 2004 22:58
gamzzy
 

gcc u suse 9.1, problem sa instalacijom

6 Mita Cokic 2219 12 Avg 2004 22:39
gamzzy
 

Pomoc sa instaliranjem Jave

3 davorv 1642 01 Avg 2004 00:55
davorv
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1058 korisnika na forumu :: 103 registrovanih, 8 sakrivenih i 947 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, 357magnum, Ailton, airsuba, alex1974, ArchaBasha, Avalon015, blatruc82, Bodin86, bojan_t, bojcistv, bpvl, darionis, DeerHunter, Devil city 1989, djonsule, Djota1, DonRumataEstorski, dozorni, Dvojac005, Dzoni70, eagle.rs, ElGenius, esko_hz, Frunze, Georgius, Goran 0000, goran.vvv, Goxy1, GT, hyla, Iii, Ivoo, jalos, jodzula, Kajzer Soze, kibihrchak, Koplje, Kozi-RS, Linda, lord sir giga, LostInSpaceandTime, LukaRovca, MadMike, mainstream, Marko Marković, mat, maxim_von_burdengate, medaTT, Mercury, milanpb, Miler88, Milometer, milos97, milutin134, Mićko, mm1811, mnn2, monomah, MrNo, narandzasti, nekdo, Nemanja Opalić, nemkea71, nisamBot, OKT, paja69, Panter, panzerwaffe, Petar25, pirke96, PlayerOne, Pururin, raketaš, ruma, shaja1, Shinobi, simazr, Sir Budimir, Smiljkovich, Solunac na steroidima, stalja, suton, tamno.nebo, tanakadzo, Tihi86, Titan, tooooom, Topaz9, ujke, vaci, vaso1, vidra boy, vladaa012, Vladimir O., Vozd0714, vukovi, Wepp, Woya, Yekaterinburg, ytvojAisIenbcMsI, YugoSlav, 79693