Title u Xine player-u

Title u Xine player-u

offline
  • Pridružio: 13 Jul 2007
  • Poruke: 363

Kada hocu da gledam divx film sa titlom u xine player-u izbaci mi neke upozorenja da nemoze ucitati nesto (verovatno titl), a kada gledam film bez titla normalno radi.
Help :S

Dopuna: 17 Feb 2008 21:56

A da, imam openSUSE 10.3, kde okruzenje.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 30 Dec 2007
  • Poruke: 4759
  • Gde živiš: Niš

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Ako je ispis greske slican kao u ovoj temi onda je u pitanju bug u libxine 1.1.9 ?



offline
  • Pridružio: 13 Jul 2007
  • Poruke: 363

Ispis je slican. Onda cu da instaliram Totem Movie Player posto mi se svideo u ubuntu-u.
U svakom slucaju hvala.

offline
  • Pridružio: 30 Dec 2007
  • Poruke: 4759
  • Gde živiš: Niš

Ovaj.. khm.. i totem se bazira na xine lib ,odnosno on koristi i gstreamer ako ga ima
ali nisam siguran da li ga ima na suse 10.3

probaj i (g)Mplayer kao i VLC oni su potpuno nezavisni od xine lib
i jedan od drugoga

ili trik sa simbolickim linkovima:
ln -s target link_name
i za .avi kao i za .sub u nekom drugom direktorijumu
tako da novo ime bude bez razmaka

offline
  • Pridružio: 13 Jul 2007
  • Poruke: 363

Evo ja instalirao totem i odlicno radi.

offline
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 4505
  • Gde živiš: planeta Zemlja

btw ovo moze da se desi i zbog toga sto xine trazi da titl file bude istog imena kao i video snimak.
Primer:
ako imas video pod imenom snimak.avi onda titl treba da se zove snimak.srt

No vidim da si resio sa totemom.

offline
  • Pridružio: 13 Jul 2007
  • Poruke: 363

To se desava takodje kada su film i titl istog imena.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1154 korisnika na forumu :: 97 registrovanih, 10 sakrivenih i 1047 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: amstel, Ares12356, Banovo Brdo, Beardonitch, berste23, Bgd123, bigfoot, Bombona, boromir, BORUTUS, BrcakRS, brundo65, bufanje, Chainsaw, Daba75, darkojbn, dejankm, dejanlule72, djile1, Dovla 1980, Duschi, esko_hz, g_g, Georgius, ghoost, goran.vvv, gost321, Goxy1, gregorxix, GveX, IQ116, Ivoo, jalos, JK, king111, Kontrausluga, Kozi-RS, kunktator, kuntakinte, Lj_ubo, luka35, lukac, M74AB3, Macalone, Magarac, Magistar78, Manjane, mačković, Medojed, mercedesamg, Metanoja, Mi lao shu, mm1811, moldway, monomah, MR Z, Mrav Obrad, nenooo, nezavisni mislilac, nnnnnnnnnn, nnovakis, NorthWind, novator, nuke92, pacika, Pavel Medved, pein, pfc74, PoolbegD02, PrincipL, probisic, Pururin, rovac, Sami_1ali, sap, saputnik plavetnila, Shinobi, ssekir75, Stevan Visoki, tecataki, TheDictator, trutcina, UncleSAM, vaci, vidra1, Vlad000, voja64, volimpivuvolimrakiju, Vrač, vrlenija, Weah88, XBMC, Zastava, zax22r, zlaya011, zubri, zziko