Omiljena koncertna izdanja (live izdanja)

5

Omiljena koncertna izdanja (live izdanja)

offline
  • vampire and philosopher, problem owner©smt, racist/fascist hunter on duty©t
  • Pridružio: 13 Dec 2013
  • Poruke: 9092
  • Gde živiš: Esgaroth

Thurisaz - Finality (Live and Acoustic, 2015)



[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 12 Okt 2010
  • Poruke: 10942



Studio 6: Kralj Čačka

Uživajte!



offline
  • Dusan
  • Elektrotehnicar Energetike
  • Pridružio: 23 Okt 2014
  • Poruke: 1192
  • Gde živiš: Beograd




Najemotivnija pesma uzivo...

offline
  • Pridružio: 12 Okt 2010
  • Poruke: 10942

Ovaj bend mi je od samog starta nekako neobičan i drag. Što reče neko u komentarima: Ni jedan noviji bend me nije odveo na više različitih mesta i progurao me kroz teške trenutke kao ovaj. Osim toga, tu je solo na gitari, i solo na bubnjevima što je u poslednje vreme retkost (retkost je i da iko išta svira, sve neke sintetike, matrice i gluposti).



Lord Huron — Live at House of Blues (Full Set)


Posebno bih izdvojio na 1:14 pesmu Hurricane koja ima neku posebnu energiju, kao i sve redom što slede posle nje.

offline
  • Pridružio: 12 Okt 2010
  • Poruke: 10942



ABBA - On and On and On

offline
  • Pridružio: 01 Jan 2012
  • Poruke: 94

Случајно набасах на ове Монголе... Свима који воле Пинк Флојд


Pink Floyd cover Shar Airag Mongolia

offline
  • Pridružio: 02 Sep 2008
  • Poruke: 4094
  • Gde živiš: Bg

Uvek ih volim čuti i videti, muzika, scenski nastup, i veoma veoma dobri tekstovi.
Pronađoh koncert Stop Making Sense sa izvrsnim zvukom i skidoh sa neta, uživam u 5+1 Smile

offline
  • Pridružio: 12 Okt 2010
  • Poruke: 10942

Prvo sam zapravo čuo ovaj koncertni nastup sa albuma koji sam kupi, pa sam tek onda našao original. E sad, ne znam da li mi se više sviđa koncertno izdanje jer sam njega prvo čuo ili je zaista lepše za uho... U svakom slučaju, koncertno izdanje ima finu energiju smešak


Les amants de Pompéi - Club Soda, Montréal, 04-11-2023

Studijsko izdanje:
Thierry Larose - Les amants de Pompéi
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 13 Maj 2012
  • Poruke: 3726
  • Gde živiš: Kilometar od topolivnice



AC/DC - Live At River Plate 2009

online
  • Pridružio: 31 Dec 2015
  • Poruke: 1415

Njegova izvedba je baš posebna. Dao se svim svojim bićem.



Po mom mišljenju, najbolje izvođenje ove pesme, pogotovo ova verzija uživo. Samo kada ne bi na nekim mestima toliko naprezala glas da se čuje režanje, to bi mi bilo još bolje. Orkestar je baš na nivou, što bi se reklo.



Pesmu "Emina" još niko nije otpevao ovako dobro kao Miki, još uz pratnju orkestra Janike Balaža. Mislim da ni on više nije mogao to da ponovi. Slično kao i njegovo izvođenje pesme "Pesnikova gitara" na festivalu "Beogradsko proleće" 1972. godine.



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2329 korisnika na forumu :: 68 registrovanih, 9 sakrivenih i 2252 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 04bokibole, 4fat, A.R.Chafee.Jr., Aleksa 3215, Arhiv, Atila919, bbrasnjo3, bojank, bojcistv, Boris.A, Boroš, cemix, darionis, dejan.lxxiv, Despot1, Devil city 1989, Djokislav, doktor1964, dule10savic, expanse, g_g, gobrad, Goxy1, iceburn, Još malo pa deda, Kajzer Soze, kalens021, Kobrim, Kole1975, Krusarac, ladro, Lance Guest, m94j, mercedesamg, metallac777, Milan1996, milenko crazy north, Milometer, Milos ZA, Milos1987, nelezele, Nepopravljivi, NklJov123, Nole, nuke92, Otto Grunf, Parker, Pekman, Petarvu, PlayerOne, pobeda, PoolbegD02, precan, radoznao, RD84, rodoljub, sales, Shinobi, Simonsen23, Smiljkovich, stefan95, t.e.m.p.l.a.r., Topaz9, trutcina, vathra, veljkovicdani, yip314, zeka013