dataset u bazu?

dataset u bazu?

offline
  • Pridružio: 19 Maj 2005
  • Poruke: 352
  • Gde živiš: Sabac - Novi Sad

Pozdrav

Skoro sam poceo da radim C#.NET i imam problem sa prebacivanjem dataset-a u bazu. Malo sam cituckao i nasao resenje koje se zasniva na transakcijama i cimanjem u sql-u. Sto mi u ovom momentu izgleda malo daleko i dosadno za ucenje. jel ima neko resenje dostupno iz c#-a?

Hvala....



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 8134
  • Gde živiš: U kesici gumenih bombona...

Mozda ovo pomogne

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1134 korisnika na forumu :: 65 registrovanih, 9 sakrivenih i 1060 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., AirSremac, bbelic, Ben Roj, blues100, Bobrock1, Bojan198527, Boskovic, bpvl, Chainsaw, darionis, Denaya, Df410, Dimitrise93, DJ Brain(w)rack, Doc, drgrozozo, dule10savic, dulleo, Electron, Feller, gregorxix, iceburn, jarovitt, jnikola23, JohnDoe, jon istvan, K2, Kole1975, luka35, M74AB3, MagicniHerpes, marko.markovic, MarkoW, milbos, Mitogna, Miškić, N.e.m.a.nj.a., nixos, nnnnnnnnnn, OgnjenMitric, pera bager, Polifon, Pururin, Radoslava, Sale0501, Singidunumac, Sky diver 29, Smiljkovich, SOVO515, stalja, Stoilkovic, Tas011, theNedjeljko, tritonus, vaci, vathra, VekiJ, Vlada78, vzd1389, wizzardone, wolf431, ZetaMan, Zoran1959, 1107