MC virtuelni restoran -Stočiću, postavi se!-

27

MC virtuelni restoran -Stočiću, postavi se!-

offline
  • natrix 
  • Zauvek prijatelj foruma
  • Pridružio: 21 Nov 2007
  • Poruke: 2196

Hvala za komentar. Zagrljaj
Znači naš brend da bude leba, masti i aleve.
Mogu i u vakum pakovanju da ga prodaju.. Mr. Green



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 13 Maj 2012
  • Poruke: 3726
  • Gde živiš: Kilometar od topolivnice

natrix ::Зајебан је кестен, или зелена шљива или кајсија рецимо, Mr. Green ал срећа у несрећи је да је кестен, замисли да је кокосов орах... Mr. Green

.. то је време несташлука дечијих и стварних, а не из апликација и игрица....
У то време је постојала песма Лако је пруту... Данас би можда хапсили Лаковића, ал можда и наше бабе...


Пар пута ме је и метлом гађала.И ко за ђавола,увек ме клепила дршка LOL

Panonsky ::Snašle se bake i tete i napravile biznis. Domće, a naše! Stranci u životu nisu jeli ni okusili, razbijaju se i oduševljeni. Very Happy A neka... Imaju šta da pominju kod kuće.

А моји Крагујевчани,хтели да буду већи католици од папе.Кад су дошли Италијани у већем броју,због фијатове фабрике,сви живи су почели пице и шпагете да спремају.Кинезима стално у кафанама нуде пиринач Shocked
Ван сваке памети.'де ће шумадинац Кинезу да спреми пиринач и Италијану пицу боље него они.
Они онако збуњени,одоше право у печењаре.Ниси могао да нађеш место од њих LOL



offline
  • natrix 
  • Zauvek prijatelj foruma
  • Pridružio: 21 Nov 2007
  • Poruke: 2196

Najbolje je kad se gostima i turistima nude domaći specijaliteti, i napravi se fazon ko taj sa leba i masti i aleve... Zaljubljen

Ali Piroćanci su uspeli da budu veći katolik od pape, i napravili pirotsku pizzu, koja je postala hit na našim prostorima.

Pirotska pizza sa peglanom kobasicom



Ili sa nekim drugim domaćim sastojcima....

Citat:Najbolja pica na svetu zapravo se pravi u Srbiji! Sada i zvanično, pošto je osvojila 1. mesto. Da li je u pitanju pica sa ajvarom? Ili kajmakom? Možda pica sa ćevapima ili čvarcima? Ili nešto potpuno novo i drugačije?
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • ... i pozdravite Vašu mamu...
  • Mi smo sve podigli u ovom gradu.
  • Pridružio: 20 Mar 2006
  • Poruke: 3954

Hm, sad si me pomalo zbunila. Naime, pričam u jednoj grupi nešto muški - ženske i pitanje kako me zamišljaju devojke, ja stavio neku sliku sexy lika kako pegla! Mr. Green Jedan muškarac dobacio "pegla kobasicu". Nije mi bilo najjasnije, ali pošto je kulen popularan u Vojvodini, reko ima veze sa time nešto, na moj račun. Ili neki perv-sexualni izraz. Kad sad vidim, postoji peglana kobasica!? Moram da potražim na netu šta je to, kako se pravi... Nikad nisam čuo. Confused

offline
  • natrix 
  • Zauvek prijatelj foruma
  • Pridružio: 21 Nov 2007
  • Poruke: 2196

Pharrell Williams - Happy











[/url]


[/img


offline
  • Pridružio: 13 Maj 2012
  • Poruke: 3726
  • Gde živiš: Kilometar od topolivnice

Натрикс ,дивна си... Zagrljaj

Ал фали једна ситница...белолучене љуте

offline
  • natrix 
  • Zauvek prijatelj foruma
  • Pridružio: 21 Nov 2007
  • Poruke: 2196

Рибља чорба-мој специјалитет











Подварак са пиринчем-мој специјалитет


Кромпир са хоботницом



Мој специјалитет филети ослића и пиринач и умак посни посни мајонез краставчићи сецкани и бибер

Ражњичћи од поврћа, мој специјалитет


Скуша са прилогом


Салата од лигњи









Посни колачи


За пиће сами узмите из фрижидера и бифеа Mr. Green

offline
  • Pridružio: 13 Maj 2012
  • Poruke: 3726
  • Gde živiš: Kilometar od topolivnice

Баба ми говорила,да грех излази на уста,а не обратно... Mr. Green

offline
  • vampire and philosopher, problem owner©smt, racist/fascist hunter on duty©t
  • Pridružio: 13 Dec 2013
  • Poruke: 9098
  • Gde živiš: Esgaroth

natrix ::... Кромпир са хоботницом


... Салата од лигњи


...
Auh!

Inače, nisam ljubitelj ribe, ali hobotnice i lignje obožavam!

offline
  • natrix 
  • Zauvek prijatelj foruma
  • Pridružio: 21 Nov 2007
  • Poruke: 2196

Боље грех хране, на уста, него из уста...Мање ће се крчкамо у паклу.... Mr. Green

Такође те салате са хоботницом и лигњама, или кромпир салата са лигњама је мљац...

Међутим закључно са јуче доста ми је хране. Сваке године исти зачарани круг.

Данас само парадајз чорба, и сутра пасуљ без меса, или рибља чорба...

И треба ми нешто за испирање мозга..

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 837 korisnika na forumu :: 83 registrovanih, 3 sakrivenih i 751 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: _Rade, A.R.Chafee.Jr., Alexandar-1973, ArmFPGA, Asteker, Ba4e, Belac91, bojan_t, boromir, Cirkon, dejan.7951, Dekanovic, dijica, Dimitrise93, Dixtrix, Djokislav, drale12, dule10savic, Dzoni70, Džekson, Electron, flavius89, Grebostrek, Helket, Hitri, howyesno, ihis, ILGromovnik, In_hero, Ir, JohnDoe, jon istvan, JOntra, Jozo74, Kalem, KimiMR, Konda, Lep1na, Magarac, Mamadu, Marko Marković, Marko1238, mercedesamg, milenko crazy north, Milovan Dinic, milutin134, Mirage 2000N, Mićko, moldway, nerislav2025, Niki2024, Nikoletina Bursac, niksa517, Nomica, nuke92, orah, Oscar, pein, Petarvu, Piani Jazzer, proka89, rakivan, Remarqe, repac, Saša1989, Sir Budimir, Srky Boy, Ulzana, Uros Cuore Sportivo, uruk, Valter071, vathra, Velizar Laro, Vilhelmus, VJ, Vrač, Weah88, x9, yip314, Zanimljivo, ZlatniRez, Zorge, 79693