Nepristojni ljudi - Men Behaving Badly :)

Nepristojni ljudi - Men Behaving Badly :)

offline
  • Pridružio: 28 Apr 2005
  • Poruke: 3686
  • Gde živiš: The Circle

Do skoro je na TV AVALA isla ova serija... prosle nedelje su zavrsili serijal.





[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



So, what do ya' say? Very Happy

Legende.... Toni i Geri.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 8134
  • Gde živiš: U kesici gumenih bombona...

Gledao sam ih jos davno, pustali su ih posle Mr. Bean-a.
Mislim da bese na 3K...

Ludi su, obojica Smile.

Sada ih odgledam, kada ih uhvatim.



offline
  • Acid_Burn  Male
  • Moderator foruma
  • Glavni moderator foruma Zabava
  • Hellraiser
  • Demon to some. Angel to others
  • Pridružio: 07 Jan 2005
  • Poruke: 25503
  • Gde živiš: Beneath the Black Sky

Jao ja sam ih redovno gledao i plakao od smeha....planiram kad skupim kintu da naruchim sa Amazona celu seriju....

offline
  • Pridružio: 29 Mar 2006
  • Poruke: 2215
  • Gde živiš: in the heart of the city

Mnogo dobra serija, ranije sam baš volela da ih gledam. A i inače volim taj njihov humor. Smile

offline
  • pixxel  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 21 Jun 2005
  • Poruke: 9091
  • Gde živiš: Tu i tamo...

Tipicni engleski humor u jednom od svojih najboljih izdanja... Najbolje je sto se skoro svako bar u jednom momentu poistoveti sa momcima... Gledao sam je 100 puta i odgledacu je svaki put kad ima Wink

offline
  • Pridružio: 28 Apr 2005
  • Poruke: 3686
  • Gde živiš: The Circle

Toni: Zasto na ovoj slici imas psa na glavi?
Geri: Nije to pas, to mi je frizura, takva je moda bila tada!



Steta sto se na Avali zavrsilo emitovanje...

offline
  • Acid_Burn  Male
  • Moderator foruma
  • Glavni moderator foruma Zabava
  • Hellraiser
  • Demon to some. Angel to others
  • Pridružio: 07 Jan 2005
  • Poruke: 25503
  • Gde živiš: Beneath the Black Sky

Tony: Why does Dorothy still live with her parents?
Gary: Her Mother keeps threatening to kill herself if she moves out, I think she should risk it.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1317 korisnika na forumu :: 62 registrovanih, 5 sakrivenih i 1250 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 037, A3C, airliners, AleksSE, alex71, AMX72, Andy, Avalon015, bigvlada, blatruc82, Brankojle, Chainsaw, Crazzer, Darth Malak, deLacy, Despot Đurađ, Dixtrix, djonsule, Dovla 1980, Draganeli, dukajov, flavius89, Hans Gajger, howyesno, hyla, InzenjerBL, Kajzer Soze, Kobrim, Koplje, Linda, Manjane, mikoyan21, milenko crazy north, MILO-VAN, Milometer, Mićko, mnn2, moldway, Natuzzi, nebkv, nelezele, nenad81, Novakomp, oblivion, Paklenica, Panter, Pilence, RD84, Ripanjac, saputnik plavetnila, Srky Boy, TheDictator, tomigun, Tvrtko I, Vanderx, VanZan, vathra, Velizar, Velizar Laro, zeka013, ZetaMan, zziko