Čitava planeta je crnjak

8

Čitava planeta je crnjak

offline
  • 5.56  Male
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 07 Jul 2018
  • Poruke: 494



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 12 Feb 2012
  • Poruke: 1066

Relokacija dece iz ratnih zona je ratni zločin i ne zastareva.

Crnjak? Ovo:

en.wikipedia.org/wiki/Operation_Babylift

i detaljnije na

allthatsinteresting.com/operation-babylift .



offline
  • Pridružio: 12 Feb 2012
  • Poruke: 1066

Napisano: 23 Mar 2023 17:10

America, Fuck Yeah! (piped.video/watch?v=P7JRvwfHFwo) ne može na YT-u, jer nisam dorastao



, ali mi za donji snimak ne traži krštenicu.

offline
  • Pridružio: 12 Feb 2012
  • Poruke: 1066

Eeeh, što ti je život...

Devedeset i devete, u naponu snage, izboksuješ da ti muž bombarduje neku tamo jadu sa brdovitog Balkana, a koju deceniju kasnije te i talibani podj****aju:


offline
  • 5.56  Male
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 07 Jul 2018
  • Poruke: 494

offline
  • Pridružio: 12 Feb 2012
  • Poruke: 1066

5.56 ::


"BLM" verzija: beli nož u belačkoj ruci kolje crni hleb.


################################################


Nego, svi abecedni na okup, da zaustave "đenosajd":




Crnjak? Ovo:

offline
  • Konstruktor
  • Pridružio: 01 Nov 2013
  • Poruke: 1263

E, ovo poslednje je stvarno pravi crnjak.

offline
  • 5.56  Male
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 07 Jul 2018
  • Poruke: 494

offline
  • Pridružio: 12 Feb 2012
  • Poruke: 1066

[Izvor: twitter.com/RSE_Balkan/status/1641755529935454210?cxt=HHwWhICwnZj918gtAAAA]

Za lenje: "Grupa aktivistkinja i aktivista udruženja "Oktobar" okupila se ispred Ambasade Rusije u Beogradu, gde su obeležili godišnjicu oslobođenja ukrajinskog grada Buče od ruske okupacije".

Crnjak?

Ovo:
tužnom igrom sudbine, u stan iznad moga se, svojevremeno, iznenada uselila "malobrojna" romska porodica i tu ostala tačno dvadeset godina. Bilo ih je više nego okupljenih na ovim demonstracijama, ali Radio Slobodna Evropa o tome nije izveštavao. Mr. Green

offline
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 18910
  • Gde živiš: I ja se pitam...

Буча се на украјинском каже Рачак...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2619 korisnika na forumu :: 18 registrovanih, 3 sakrivenih i 2598 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Asteker, Boroš, Bubili, Chainsaw, FileFinder, kikisp, Leonov, LostInSpaceandTime, Ne doznajem se u oružje, Shilok, shiro, SirOliver, Smd, tomo2, tooljan, ulogovan, vaci, wolverined4