Sta mislite o Vokabularu?

1

Sta mislite o Vokabularu?

offline
  • Predrag Supurović
  • Pridružio: 13 Okt 2003
  • Poruke: 66
  • Gde živiš: Užice

vokabular.org

Sajt po pokrenut negde oko nove godine. Kakvi su vasi utisci? Imat eli kakvih ideja za unapredjenja?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Civil Works Team Leader @ IKEA Centres Russia
  • Pridružio: 22 Jun 2005
  • Poruke: 7912
  • Gde živiš: Moskva, Rusija

Fina ideja i realizacija. Samo me interesuje - je l' ovo tvoj sajt, ucestvujes u njegovoj izradi?



offline
  • Pridružio: 05 Feb 2006
  • Poruke: 154
  • Gde živiš: na mansardi

Znas, neko moze traziti i objasnjenje nekih poznatijih rijeci, tipa: smrt, govedo... A toga nema... Englezi imaju jednojezicke rjecnike, zasto se to ne bi i kod nas moglo napraviti?! Znaci, da se ne objasnjavaju strane rijeci, vec sve (dobro, u granicama moguceg) rijeci koje se koriste u nasem jeziku...

Tako bi sajt bio koristan i strancima koji znaju bar osnovno iz srpskog jezika.

offline
  • Pridružio: 17 Feb 2006
  • Poruke: 118
  • Gde živiš: Zemun

Slazem se sa Crnogorkom. Sajt je koristan, naravno. Mada je meni dobra i Vujaklija. Volim da uzmem knjigu u ruke.

offline
  • Rogi  Male
  • Mod u pemziji
  • Najbolji košarkaš koji
  • je ikada igrao ovu igru
  • Pridružio: 31 Avg 2005
  • Poruke: 11687

Meni se svidja, mada je Vujaklija zakon ! Lepo kaze Lucijano, nekako mi je draza knjiga!

offline
  • Pridružio: 21 Maj 2004
  • Poruke: 316
  • Gde živiš: Nis

Sajt je odličan!

offline
  • Pridružio: 19 Maj 2005
  • Poruke: 5224
  • Gde živiš: Oslo

Odlicno.
Kaze : " Приступ, коришћење и ажурирање садржаја ће бити слободно за све заинтересоване."

Prvo sam milila da je Wiki princip ali onda vidim da saradnici moraju da ispunjavaju neke uslove i posalju prijavu

offline
  • Predrag Supurović
  • Pridružio: 13 Okt 2003
  • Poruke: 66
  • Gde živiš: Užice

Da, radim na njegovom razvoju.

Strane reci su ubacene privremeno da bi ste kao posetioci imali priliku da vidite na sta ce to da lici. Ideja je da Vokabular bude opsti srpsko-srpki recnik.

Svi zainteresovani su pozvani da se ukljuce u razvoj.

Trenutno pravimo apliakciju koji ce omoguciti i Wiki princip azuriranja alii mnogo toga drugog.

offline
  • Pridružio: 26 Apr 2005
  • Poruke: 1328

koji znaju bar osnovno iz srpskog jezika?!?!?!?

Potreban je i zbog ovakvih stvari

offline
  • Pridružio: 05 Feb 2006
  • Poruke: 154
  • Gde živiš: na mansardi

Grdno se varas. Za ispravke stila i gramatike i sve pravopisnegreske ineznam ti Ni ja sto il sta... ovaj je sait beskorISAn... ;o(((

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 837 korisnika na forumu :: 14 registrovanih, 3 sakrivenih i 820 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: anta, Bluper, gorican, goxin, kybonacci, milan.vukovic, MilosKop, Nikolaa11, nuke92, procesor, slonic_tonic, SR-3m, wizzardone, šumar bk2