treba mi prevod,zanimljiv je tekst

treba mi prevod,zanimljiv je tekst

offline
  • Pridružio: 04 Jun 2008
  • Poruke: 17
  • Gde živiš: Novi Sad

now and again I have had horrible dreams but not enough of them to make me lose my delight to dreams. To begin with, I like the idea of dreaming, of going to bed and lying still and then, by some queer magic, wandering into another kind of exsistence. As a child I could never understand why grown-ups took dreaming so calmly when they could make such a fuss about any holiday. This still puzzles me. I am mystified by people who say they never dream and appear to have no interest in the subject. It is much more astonishing than if they said they never went out a walk..........



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 21 Okt 2007
  • Poruke: 127
  • Gde živiš: somewhere...

Tu i tamo sam imao/la strašne snove, ali ne dovoljno strašne da me nateraju da izgubim svoju fasciniranost snovima. Za početak, dopada mi se sama ideja da sanjam, da odem u krevet i mirno ležim a onda, nekom čudnom magijom, da lutam po nekoj novoj vrsti postojanja. Kao dete, nikad nisam mogao/la da razumem zašto odrasli tako hladno shvataju snove, kad mogu da naprave veliku frku oko bilo kog praznika. To me još uvek ostavlja u nedoumici. Zbunjuju me ljudi koji kažu da nikada ne sanjaju i izgledaju kao da ih to i ne zanima. To je još više začuđujuće nego da kažu da nikada nisu šetali...



offline
  • Pridružio: 04 Jun 2008
  • Poruke: 17
  • Gde živiš: Novi Sad

covece... kad dodjes u ns, imas pice od mene.... Smile

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 4408 korisnika na forumu :: 42 registrovanih, 2 sakrivenih i 4364 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, 357magnum, 9k38, A.R.Chafee.Jr., Avalon015, bakovaca, Batko.VD.65, Bojan198527, branko87, BUDDAR70, bunker, Coficab, Comyymoc, darkojovxp, djboj, djonsule, Dovla, GveX, KizJ, Komentator, Lance Guest, larix, LeGrandCharles, minke, Mirage 2000N, morava_01, nebidrag, Nele79, nenad81, Opeshek, pein, Pekman, picknick, Prečanin30, Remain, royst33, ruma, vukovi, x011, XBMC, zemljanin, zlaya011