Šta je muzika?

1

Šta je muzika?

offline
  • Pridružio: 12 Okt 2010
  • Poruke: 10944

Voleo bih da čujem vaše mišljanje o muzici, kao i vaše teorije o muzici Smile



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Daydreamer
  • Pridružio: 07 Nov 2008
  • Poruke: 1158
  • Gde živiš: Land Of Maybe

Muzika izražava emocije koje se ne mogu predstaviti nikako drugačije do harmonijom odabranih tonova. Uz muziku se veseli, plače, hrabri, leči ... smešak



offline
  • Pridružio: 12 Okt 2010
  • Poruke: 10944

Muzika je nacin zivota Smile

offline
  • <--PredraG-->
  • Pridružio: 15 Apr 2011
  • Poruke: 781
  • Gde živiš: In dreamland.

Ne znam na sta si mislio pod uzice ?Jel na grad?
A muzika ti je nit zivota !Jesi cuo za recenicu "Zivot pise romane" .

offline
  • Pridružio: 12 Okt 2010
  • Poruke: 10944

zivot pise romane, a muzika spaja stranice tog romana Smile

offline
  • Pridružio: 07 Avg 2008
  • Poruke: 2528
  • Gde živiš: VII kat

Muzika je: tra, la, la... smešak

offline
  • Pridružio: 12 Okt 2010
  • Poruke: 10944

muzika je savrseni sklad izmedju tonova i reci, savrsenstvo ka kojem covek tezi Smajli

offline
  • Pridružio: 29 Maj 2011
  • Poruke: 1444
  • Gde živiš: U svom svetu

Muzika je sve što volim...glas,melodija,tišina smešak

offline
  • -
  • Sanjar
  • Pridružio: 09 Jul 2010
  • Poruke: 2485
  • Gde živiš: u prostoru između dva tona u dobrom riff-u

Muzika je odraz ukusa i pokazatelj nečije duše i pokazatelj edukacije*.


*Oni koji izbegavaju strane pesme i grčevito se drže za pesme na maternjem jeziku- u 99,9999 % slučajeva znači da ne znaju jezik pa se brane onom poznatom "Ne voooolim ja strano... ono, samo naše... i takoooo"

offline
  • Fil  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2009
  • Poruke: 16586

Imas lajk samo zbog ovog:

Citat:pokazatelj nečije duše

Iz svog iskustva nisam uocio korelaciju izmedju edukacije i muzike
Niti izmedju dobrog ukusa i muzike (o ukusima ne vredi raspravljati)

Ali pokazatelj necijeg unutrasnjeg stanja/zbivanja/dinamike, definitivno jeste.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1186 korisnika na forumu :: 67 registrovanih, 6 sakrivenih i 1113 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, Aleksej, BB, bigvlada, blatruc82, bokicacar, Bosnjo, Bubili, Comyymoc, crnirocko, dankisha, Dekanovic, deks, dexteroza, djboj, djonsule, dmitarche, Dogma21, dule10savic, Džekson, Electron, howyesno, Igor Antonic, Ikica977, Jager715510, JOntra, Kajzer Soze, Kalem, Kaplar2, karevski, Koplje, krkalon, Kvaka22, Lance Guest, MagicniHerpes, Mamadu, Manjane, mercedesamg, mocnijogurt, moldway, MountAndBlade, nekdo, nelezele, nevjerna beba, OKT, Panter, pera bager, probisic, Pururin, samipag822, Seeker, stefan95, stegonosa, stokssone, svnedelja, tritonus, vaci, vathra, VBoss, Velizar Laro, VJ, vuksa72, vzd1389, Wehicle, zlaya011, zorska, Žrnov