Namerna recenice

Namerna recenice

offline
  • Pipika 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 24 Jul 2008
  • Poruke: 1

da li mozete da mi objasnite kako se rade one recenice sa um....zu i damit.Imam sutra kontrolni a nije mi bas najjasnije

Dopuna: 18 Nov 2008 18:17

odg mi sto pre ako mozete,molim vas!!!!!!!!



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 04 Sep 2003
  • Poruke: 24135
  • Gde živiš: Wien

Daj primer onoga sto ti nije jasno.



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1133 korisnika na forumu :: 11 registrovanih, 2 sakrivenih i 1120 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Baždaranac, DaliborVukadinovic, goxin, komsija1, Milos82, oddsock, Sase, Szigetwar, vaci, wolverined4, Zastava