Trenutno stanje/ misli/ aktivnosti/ osecanja/ secanja...

649

Trenutno stanje/ misli/ aktivnosti/ osecanja/ secanja...

offline
  • vampire and philosopher, problem owner©smt, racist/fascist hunter on duty©t
  • Pridružio: 13 Dec 2013
  • Poruke: 9098
  • Gde živiš: Esgaroth

GrobarRomanticar ::Не знам зашта је, ја сам га лупио руком 2-3 пута и ево га као нов. Mr. GreenМа, кажем ја у Амбуланти Mr. Green да представиш људима стару/нову технику...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Fil  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2009
  • Poruke: 16586

Mogao bi on u ambulantu da mu neko tu ruku pogleda Mr. Green Mr. Green



offline
  • Pridružio: 14 Feb 2008
  • Poruke: 12431

Pitaš prodavca da spusti malo cenu (drugari iz inostranstva žele da obraduju drugara iz Srbije pa gledamo na KP neke cene, imaju 60 evra knap a cena je nešto malo preko toga), on se naljuti pa još digne cenu za 3 evra. Very Happy

-- stigle kapice :O

offline
  • Pridružio: 04 Dec 2008
  • Poruke: 4106

Danas si, kažu, najbliži Zemlji. Okrugao, golem i ne baš tako sjajan. Nisam te videla ovaj put.
Još uvek imam priku za to, ali ne, neću izaći da te vidim.
Zamišljaću ću te. A ja to itekako umem.


Dobro veče ti želim, inspiracijo moja!

offline
  • Fil  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2009
  • Poruke: 16586

Dobro veče, Neprimetna Very Happy

offline
  • Pridružio: 04 Dec 2008
  • Poruke: 4106

Filodendron ::Dobro veče, Neprimetna Very Happy
Ko se to prepoznao? Mr. Green

Dobar dan, Fil. : )

offline
  • Lulubi  Female
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 21 Maj 2011
  • Poruke: 548



radna subota...
radna nedelja...
Shocked

offline
  • Fil  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2009
  • Poruke: 16586

Napisano: 22 Jan 2019 21:59

Ja nemam ništa protiv za rad vikendom ako se to dobro naplati.

Dopuna: 22 Jan 2019 23:04

Neprimetna ::Filodendron ::Dobro veče, Neprimetna Very Happy
Ko se to prepoznao? Mr. Green


Pa inspiracija tvoja Mr. Green

Dobro veče i laku noć Mr. Green

PS juče sam jeo neki kolač sa nutelom.
Tačnije više komada Mr. Green Mr. Green

Ne smem da stanem na vagu sada LOL

offline
  • Pridružio: 04 Jul 2011
  • Poruke: 5424

Nije to zbog juče, nego zbog prethodnih par godina. Mr. Green

offline
  • vampire and philosopher, problem owner©smt, racist/fascist hunter on duty©t
  • Pridružio: 13 Dec 2013
  • Poruke: 9098
  • Gde živiš: Esgaroth

Filodendron ::...

PS juče sam jeo neki kolač sa nutelom.
Tačnije više komada Mr. Green Mr. Green

Ne smem da stanem na vagu sada LOL
... а и римује се Mr. Green

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1016 korisnika na forumu :: 62 registrovanih, 5 sakrivenih i 949 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: alke12, arezina, BlekMen, Bombona, Bubimir, C-Gun, Chainsaw, cole77, cuvarkuca, Dovla, drgrozozo, drimer, Duce, dushan, Ercomero, Georgius, Glavonja049, goxin, Helket, ihis, indja, kapela, KizJ, kybonacci, ladro, laurusri, Lep1na, Mamadu, Marko Marković, MaschinenPistole, MB120mm, Medojed, mercedesamg, milanpb, MILO-VAN, nemkea71, neutrino, Niki2024, nuke92, obsc, pein, peradetlić, Piani Jazzer, Pururin, redakzver, Remain, royst33, SamoGledam, saputnik plavetnila, Sarmat, sspp, Ulzana, umpah-pah, uruk, vathra, Vatreni Zmaj, VJ, Vlada78, voja64, vrgudinac, x9, Zoran Rapajić