Internet explorer i address bar??

Internet explorer i address bar??

offline
  • Pridružio: 26 Dec 2006
  • Poruke: 99
  • Gde živiš: Nis

Nervira me sto kada odem na neku stranicu u address baru i dalje stoji Google??
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

I tako na bilo kom sjtu da sam pise google,kako to da promenim?

Hvala



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • DEMIAN  Male
  • Legendarni građanin
  • IT Manager
  • Pridružio: 25 Mar 2005
  • Poruke: 3706
  • Gde živiš: The darkest place on earth..

Promeni home page da ti ne bude google.rs (to nije google-ova adresa, tj domen).
Staviš google.com pa je personalizuješ kako želiš, ili kopiraj ovo pa postavi kao početnu stranicu:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • Pridružio: 26 Dec 2006
  • Poruke: 99
  • Gde živiš: Nis

Hvala, reseno

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 821 korisnika na forumu :: 58 registrovanih, 9 sakrivenih i 754 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, 6.5lapua, amstel, black venom, bobomicek, bojan1234, Bojan198527, Boris90, boromir, Cirkon, dekan.m, deLacy, Djota1, Dogma21, DragoslavS, Ercomero, Gitzherai, GT, hyla, Ivoo, janezek67, jon istvan, Jovan1983, Kolimator, kutija11, ljuba.b, LjubisaR, ludiagresivan, marec, MaschinenPistole, Mercury, mikoyan21, Milometer, MountAndBlade, nebidrag, nebkv, nenad81, neutrino, nnovakis, oddsock, OKT, ozzy, Paki, pceklic, Pekman, pera bager, Pilipenda, proka89, Remarqe, skok, Snorks, tritonus, tuf, VekiJ, vlahale, Vojkan Petrovic, Wehicle, 223223