Kokice iz mikrotalasne

Kokice iz mikrotalasne

offline
  • Pridružio: 05 Jul 2005
  • Poruke: 204

Potreban mi je hitan odgovor,da li kokice koje se spremaju u mikrotalasnoj (one sto imaju da se kupe u prodavnicama u papirnim kesama za spremanje u mikrotalasnoj) imaju dodatak jestivog ulja ili neke druge masnoce.Ove sto sam spremao nemaju nikakvih dodataka,sir,cokolada...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Ričard  Male
  • Lavlje srce
  • Supermoderator
  • Zver!
  • Electro maintenance engineer
  • Pridružio: 28 Nov 2006
  • Poruke: 13745
  • Gde živiš: Vršac

Trebalo bi da pise na deklaraciji.



offline
  • Pridružio: 05 Jul 2005
  • Poruke: 204

Ne pise nista,samo ima uputstvo za spremanje (stavi u mikrotalasnu,podesi na tri minuta,ukljuci,raspakuj i klopaj)

offline
  • FAMAS  Male
  • Legendarni građanin
  • Ivan Milanović
  • Pridružio: 10 Avg 2007
  • Poruke: 5476
  • Gde živiš: Strawberry Field

Ja kad kupujem to, ja kupujem ona zrnca u kesici a pravim ih u serpi. Prvo sipam malo zejtina i samo isipam sadrzaj unutra. To je cisto, bez ikakvih dodatak. A za ovo sto si ti kupio nisam siguran. Ako ne pise da se doda zejtin ili neki zacin, onda sigurno vec sadrzi u sebi.

offline
  • Pridružio: 03 Maj 2005
  • Poruke: 1298
  • Gde živiš: Vršac

FAMAS ne moze on da doda tu zejtin zato sto je kesa zatvorena.
Inace izbegavajte kuvanje jela u mikrotalasnoj, dogrevanje i kokice i da prodje ali kuvanje nikako. Pogotovo spremanje kasica za bebe a znam da to mnogi rade. Ja ne mogu svog brata da ubedim da je zracenje magnetrona stetno ali mozda mogu nekog od vas. Znaci samo kratko i ne cesto.

offline
  • Pridružio: 02 Sep 2003
  • Poruke: 4957

Koliko se ja secam, posoljene su i ima malo ulja/maslaca/neceg treceg nisam siguran.

offline
  • Pridružio: 29 Sep 2008
  • Poruke: 279

Kesa je suva, ali je masna što znači da je pouljena.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1578 korisnika na forumu :: 33 registrovanih, 4 sakrivenih i 1541 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: alex71, Baždaranac, bojcistv, BUDDAR70, Cicumile, coaa, crnirocko, dane007, dekan.m, dusan2022, Glavni Oružni, Koser, ladro, LostInSpaceandTime, Lucije Kvint, markolopin, Milan A. Nikolic, milos97, Mzee, nenad81, Papadubi, S.Palestinac, S94, saputnik plavetnila, sasakrajina, skok, SlaKoj, suton, UAV operator, voja64, zeka013, Zorge, Zukov