Displej za sobni bicikl Energetics

Displej za sobni bicikl Energetics

offline
  • Pridružio: 19 Feb 2007
  • Poruke: 1846

Како да очитам пулс на дисплеју са приложене слике. У току "вожње" руке поставим на за то предвиђено мјесто, али не видим величину пулса.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 875 korisnika na forumu :: 115 registrovanih, 11 sakrivenih i 749 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., ALEXV, alke12, Apok, BB, Beria, Bob.Rock, bojcistv, Bombona, Boris BM, boromir, Borski1977, borya90, Bubimir, burevesnik, Buzdovan, Cavendish, celik, Chainsaw, CikaKURE, Cirkon, Dare, Deki Duga Devetka, Dekster, dj.ape, DM1994, DonRumataEstorski, Dovla, Dragon Order, Dzoni2412, EXIT78, Glavonja049, Goksi95, Gradjanin, ILGromovnik, Ir, jalos, Jeremiah, jimi_agf, jodzula, Jomini, jon istvan, Khaless, kinderpingvin, KizJ, Krusarac, kulus, Lance Guest, lanishtefm, LeGrandCharles, lima, Lj_ubo, Markan90, Marko Marković, markolopin, markusx, Marky, mean_machine, mercedesamg, metallac777, mile.ilic75, mile79, Mirage 2000N, Mitch22, Moldovan, monomah, morava_01, Muki 123, nelezele, nenooo, Nikoletina Bursac, nixos, Nobunaga, Nole, Orc, ozzy, padamacki, peho_atropin, pein, peradetlić, proka89, Pururin, redstar011, Remain, Remarqe, RJ, Rok A Bit, ruma, S-G, Sarmat, sasakrajina, Shinobi, shone34, SirOliver, Siti2, skvara, Slingshot, Smiljkovich, Sonic, Srky Boy, Srna, StankoVrankovic, strn, Superastro, svnedelja, Troja, UncleSAM, Veless, vidra boy, Vića, VJ, wolf431, Zoran1959, Zrcalo, zvomar