Beograđanin u užem izboru za put na Mars

Beograđanin u užem izboru za put na Mars

offline
  • Nomak_  Male
  • Moderator foruma
  • Glavni moderator foruma Astronomija
  • Pridružio: 23 Sep 2011
  • Poruke: 928
  • Gde živiš: Svoj Svet

Od odlaska na Mars odustaću samo ako se budem zaljubio, pa odlučim da zbog "nje" napustim svoj san - kaže za "Novosti" Beograđanin Srđan Marković (25), naš kandidat za odlazak na Crvenu planetu u jednom smeru - 2024. godine.

izvor i nastavak na : [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1167 korisnika na forumu :: 73 registrovanih, 9 sakrivenih i 1085 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: antiboljsevik74, Apok, Belac91, BlackTower, blankspace, Bo96, Bodin86, bojan1234, Botovac, braca57, cavke, dejan1972, desmeki, dolinalima, Dovla, Džekson, Georgius, Glavonja049, goxin, GveX, jalos, jeen yuhs, Jester, Kaplar2, Kobrim, Koplje, Kruger, kunktator, LUDI, mercedesamg, Milan A. Nikolic, milenko crazy north, Milometer, Milos1987, milutin134, miodrag, Mićko, mrkanidja, nekdo, nemkea71, nenooo, nobutado, ozzy, pein, Petarvu, PMsnow, PO1974, porticco, proka89, radoznao, shaja1, Shajlok, shone34, simazr, Siti2, stegonosa, stokssone, Tribal, Tvrtko I, ulogovan, user24, Vatreni Zmaj, Veless, Velizar Laro, vjetar, vladom6, Vozd0714, W123, YugoSlav, ZetaMan, Zmajac, Zoca, 787