kako se pravilno kaze: da li si za izlet u prirodu ili prirodi?

kako se pravilno kaze: da li si za izlet u prirodu ili prirodi?

offline
  • Pridružio: 07 Jun 2012
  • Poruke: 1

da li si za izlet u prirodu ili prirodi?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 18902
  • Gde živiš: I ja se pitam...

Већ смо расправљали овде о томе (куца на врата и куца на вратима). Потражи тему о употреби акузатива и локатива. Ако не пронађеш, активираћу се овде поново.



offline
  • Pridružio: 19 Maj 2005
  • Poruke: 5224
  • Gde živiš: Oslo

offline
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 18902
  • Gde živiš: I ja se pitam...

Tamtitam ::


Ово је изгледа будућност методологије интернет-образовања... Very Happy

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 828 korisnika na forumu :: 75 registrovanih, 12 sakrivenih i 741 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 037, 357magnum, Apok, Asteker, Bob.Rock, bojan313, bokicacar, brufen, Bubimir, Cicumile, cvrle312, d.arsenal321, dane007, dule10savic, dunavzed, Ezbuck, g_g, geo.dule, ginjica, Giskard, ILGromovnik, IQ116, ivan1973, Ivoo, jarovitt, Jester, JOntra, Kajzer Soze, Kalu128338, kozhedub, kybonacci, Major Tankosić, max power, mercedesamg, mikidragi, milenko crazy north, Milometer, mishkooo, Mzee, nenad81, Njubara, orfanel, ozzy, Pewac21, Prašinar, Prečanin30, radovanstojkov023, rakivan, raptorsi, raster12, ruger357, S-G, sajorg, sap, Shinobi, Siti2, skvara, Smiljkovich, StankoVrankovic, stefanmpurtic, stibium51, Stranac_sa_Istoka, t.e.m.p.l.a.r., Tafocus, toni061, trutcina, TT, umpah-pah, vargas, Veless, veljkovicdani, vidra1, Vojkan Petrovic, yip314, Zorge