Windows

Problemi i rešenja u vezi sa Windows platformom - Windows 95/98/NT/2000/XP/Vista/7/8 - optimizacija, padovi sistema, sistemske greške, sistemska podešavanja i podešavanja GUI-a, nedostaci dll fajlova i oštećenja registry baze..


Uloguj se preko Facebook-a i postavi novu diskusiju za problem koji imaš:


Izaberi

Potforumi

Teme Poruke Poslednja poruka
 

Download

2256 19536 17 Maj 2025 05:25
zoxknez
 

Aplikacije

4455 30248 27 Apr 2026 23:08
tacija
 

Drajveri

1394 11291 28 Dec 2025 19:15
sakuljinac

Teme

Odgovora Autor Pregledano Poslednja poruka
 

Promena Boje

2 Bane12 2173 26 Mar 2007 22:21
Bane12
 

potreban program za resetovanje desktopa

4 AMD 1774 26 Mar 2007 13:56
AMD
 

WindowsXP, kako

3 ponikva 1732 25 Mar 2007 22:02
ponikva
 

imam jedan problem

4 zoxknez 1486 24 Mar 2007 13:27
zoxknez
 

Kako da sačuvam klipove koje gledam na netu?(Quick Time)

2 Rogi 1926 23 Mar 2007 18:56
Rogi
 

internet problem

3 bobi272000 1633 23 Mar 2007 17:47
rapha
 

QuickTime

3 real 1427 23 Mar 2007 17:45
rapha
 

kako da podesim internet konekciju

2 MAKEDONAC 3948 23 Mar 2007 03:02
purple
 

Rezanje na dva CD-a

2 vatcslav 1947 22 Mar 2007 12:54
Bone Collector
 

Upomoc!

1 fmita 1431 21 Mar 2007 22:28
ZoNi
 

SP3 (2)

[ Strana: 1, 2, 3, 4 ]
36 Shiny 5532 21 Mar 2007 08:47
ZoNi
 

windows 98

[ Strana: 1, 2 ]
13 MAKEDONAC 3446 20 Mar 2007 17:01
bobby
 

Vista transformer pack?

7 pelinkovac 2241 20 Mar 2007 11:43
ivkaiva
 

Front Page na Office 2007

1 pelinkovac 3140 20 Mar 2007 02:58
Bane12
 

Zamrzavanje kompa prilikom ucitavanja odredjenih programa

9 Brksi 2647 19 Mar 2007 15:56
Rahman_Gunhead
 

Automatic attachment download - predlog programa

2 Recoba20 2037 18 Mar 2007 14:26
Recoba20
 

Da li neko zna za ove programe?

3 RyZeeR 1741 17 Mar 2007 18:50
bobby
 

Windows XP SP3

3 Shiny 4016 17 Mar 2007 18:28
bobby
 

Problem sa Welcome Screenom

2 Khaless 1918 16 Mar 2007 15:06
Khaless
 

Igrice, fore, cake za Vistu

[ Strana: 1, 2 ]
12 tapinikol 6122 16 Mar 2007 12:16
maha
 

Ecdl udzbenik i testovi

0 paproba 5210 16 Mar 2007 08:43
paproba
 

nemam pristup nekim fajlovima posle mjenjanja ploce i proces

[ Strana: 1, 2 ]
14 spanjevic 3473 14 Mar 2007 14:04
bobby
 

Šta može da bude sa Winom

4 Brok 1788 12 Mar 2007 03:02
Brok
 

Kako instalirati office 2007?

6 pelinkovac 5347 10 Mar 2007 17:33
FIFI-DREX
 

Plavi ekran-Vista?!

[ Strana: 1, 2 ]
16 dule6491 3430 10 Mar 2007 14:58
dule6491
 

Gde u registry-u da nadjem sirinu toolbar-a (na taskbar-u)?

0 Bone Collector 1822 09 Mar 2007 13:25
Bone Collector
 

Gasenje monitora

[ Strana: 1, 2, 3 ]
21 mrkavac 5287 09 Mar 2007 01:41
mrkavac
 

pomoc molim vas comp mi bas sporo radi intel pentium 4

[ Strana: 1, 2 ]
14 dragannesic 6381 09 Mar 2007 01:34
mandrake
 

OpenDNS

2 juzna pruga 1379 07 Mar 2007 09:03
juzna pruga
 

tonovi upozorenja!?

2 slabun 2758 06 Mar 2007 22:48
slabun
 

connection problem

3 RutiX 2019 06 Mar 2007 22:17
bobby
 

msxml4-KB927978-enu.log ---Nepoznati folder/file

2 cortan 2058 06 Mar 2007 08:25
pixxel
 

A Cost Analysis of Windows Vista Content Protection

0 crossover 1573 06 Mar 2007 00:42
crossover
 

Kako instalirati Xp na Sata hard disku?

7 darksquad 5148 05 Mar 2007 14:40
darksquad
 

Kako sa Vistinog DVD-a iskopirati fajl na hard disk?

3 Bone Collector 2787 05 Mar 2007 11:19
Bone Collector
 

mala pomoc u vezi srpske tastature ?

5 Blue 9678 04 Mar 2007 13:19
tomican
 

Legalan XP na Legalnu Vistu

1 mandrake 3045 04 Mar 2007 01:15
juzna pruga
 

Ulazak u "bios"

1 brale 3885 03 Mar 2007 00:39
bobby
 

Problemi sa uninstalom AV

4 Brok 1709 02 Mar 2007 21:50
Brok
 

problem sa imenom administratora

5 milica0104 1702 02 Mar 2007 20:30
oblak
 

Windows instalacija

[ Strana: 1, 2, 3 ]
22 jevticyu 6504 02 Mar 2007 08:40
pixxel
 

Windows Vista Bricko Pack

6 Starday 2663 01 Mar 2007 23:58
Starday
 

Problem sa uklanjanjem ikonice

3 rapha 1843 01 Mar 2007 13:29
mrkavac
 

Najbrza reinstalacija sistema uz sacuvanje zakrpa

[ Strana: 1, 2 ]
18 Batko_mne 5539 28 Feb 2007 21:10
ivkaiva
 

Problem sa pokretanjem računara(bios)

[ Strana: 1, 2 ]
16 dr.kobi 3989 28 Feb 2007 15:28
dr.kobi
 

Dail Up Problem !

2 digitalis 1486 26 Feb 2007 16:36
digitalis
 

[izdvojeno iz druge teme] oreans32.sys

6 dr.kobi 2190 25 Feb 2007 18:36
dr.kobi
 

Account zablokiran

1 nirre 1512 25 Feb 2007 17:50
m4rk0
 

Drajveri

1 cheda 1481 24 Feb 2007 17:20
bobby
 

Vgatray.exe

3 still 2380 24 Feb 2007 16:24
bobby
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 5243 korisnika na forumu :: 90 registrovanih, 7 sakrivenih i 5146 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 4fat, _Rade, alex71, alke12, ArchaBasha, Asteker, Avalon015, Baždaranac, bigfoot, bladesu, bojank, Borski1977, Brankojle, damir55555, DeerHunter, dendrit86, Dixtrix, Djokislav, Djokkinen, dule10savic, Džekson, Electron, fireball021, Georgius, Goran 0000, goxin, igorkozar83, Imperator_Aleksandr_lll, IpMan, jaeger, jalos, Jecmendo, Jeremiah, Jester, jodzula, JohnDoe, K-1A, Kalem, Kawasaki1000, Kontrausluga, Koplje, kybonacci, larix, Marko Marković, Mcdado, mdp92, Medojed, miki69, Milan A. Nikolic, MILO-VAN, Milometer, milos.cbr, mm1811, MunzeKonze, mustangkg, nebojsag, nekdo, Niki2024, Nomica, OKT, Petar888, Pururin, raptorsi, Redred, rodoljub, rovac, saputnik plavetnila, Sevatar, shadower78, skvara, Stoilkovic, t.e.m.p.l.a.r., tamno.nebo, tomo2, Topaz9, Tribal, Tumansky, ujke, Vanderx, vathra, vidra boy, VJ, Vlada78, vladaa012, vladetije, Volkhov-M, x011, Zmaj Tolak, Zmajac, 1107