• Pridružio: 05 Apr 2008
  • Poruke: 2

Molim Vas da mi pomognete da prevedem ovaj sastav sa srpskog na engleski.Jako mi je hitno.
Moj omiljeni sport
Moj omiljeni sport je rukomet.To je veoma grub,ali zanimljiv sport.U svakoj ekipi ima po sedam igraca.Ekipa koja postigne vise golova je pobednik.Dimenzije terena su 20x40 metara.Trener moze u toku igre da pravi mnogo izmena.Najveca kazna je iskljucenje od 2 minuta.Nakon tri iskljucenja dobija se crveni karton,posle kojeg ne mozes da igras do kraja utakmice.Utakmica traje 60 minuta tj.dva poluvremena po trideset.
Rukomet je veoma dinamican i zanimljiv sport.

• Source  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 10 Jan 2005
  • Poruke: 3319
  • Gde živiš: Stara Pazova

My favourite sport is handball. It's a very rough but interesting sport. There's 7 players in each team. The team that scores more goals is the winner. Dimension of the field are 20 times 40 meters. The coach can make a lot of changes during the play. The biggest penalty is 2 minutes exclusion. After 3 exclusions (penalties) you get a red card, after which you cannot play till the end of the game. The game lasts for 60 minutes, that is, 2 halftimes, 30 minutes each.
Handball is a very dynamic and interesting sport.

Source hvala. Zagrljaj

Ukupno su 909 korisnika na forumu :: 33 registrovanih, 7 sakrivenih i 869 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., anbeast, ccoogg123, CikaKURE, cinoeye, debeli, dejoglina, Dimitrise93, Djokislav, Georgius, ivan1973, Kibice, kolle.the.kid, Leonov, Lieutenant, Lucije Kvint, mercedesamg, Milos ZA, Mixelotti, moldway, nikoladim, NikolaGTR, powSrb, raptorsi, rovac, Srle993, TheBeastOfMG, tubular, vathra, Vatreni Zmaj, vladetije, ZetaMan, zlaya011