• Pridružio: 13 Dec 2013
  • Poruke: 7131
  • Gde živiš: ... gde nema vode kad pada kiša...

Pobeda odbojkaša i poraz odbojkašica...

Momci su bili ubedljivi protiv novajlija u ligi, ekipa Metalac Takovo rezultatom 3:0 (25:17, 25;14, 25:9). U 3. kolu, crno-beli gostuju aktuelnom šampionu novosadskoj Vojvodini.

Devojke su poražene na gostovanju Jedinstvu u Staroj Pazovi, 1:3, a u trećem kolu ugostiće ekipu Železničara iz Lajkovca.

***

Rukometaši su zadržali maksimalan učinak u domaćem prvenstvu, pošto su kao domaćini savladali Rudar iz Kostolca rezultatom 34:30.

Ne baš lepša utakmica, sa obostrano nešto slabijom odbranom, i ne baš najbolja partija crno-belih... Gosti su bili prilično ravnopravni tokom većeg dela prvog poluvremena, sredinom tog dela imali čak i minimalno vođstvo, ali su poklekli u finišu, pa se na odmor otišlo sa 17:15 za Partizan. U nastavku, crno-beli već na startu ostvaruju prvu značajniju prednost (19:15), a sredinom poluvremena i maksimalnih 24:19. Uporni gosti, uz nekoliko grešaka Partizana, uspevaju da se vrate na -2, ali do kraja crno-beli vraćaju prednost i upisuju nove bodove.

U 5. kolu, Partizan gostuje ekipi Šamota u Aranđelovcu.

***

Vaterpolisti su počeli novu sezonu gostovanjem u Novom Sadu i pobedom u meču 2. kola nad novosadskom Vojvodinom, rezultatom 16:8.

Prvi meč crno-belih je odložen zbog obaveza rivala, ekipe Šapca, u kvalifikacijama za LEN Kup Evrope, ali je pauza dobro došla i Partizanu u čijim redovima su četvorica igrača bili zaraženi virusom. Taj meč trebalo i da bude odigran 20. oktobra, a u 3. kolu crno-beli će ugostiti ekipu niškog Naisa.

Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline

Nova pobeda rukometaša, u prvom meču 5. kola u Aranđelovcu je savladan domaći Šamot rezultatom 28:25.

Trenutno uz meč više, crno-beli sigurno drže vrh tabele B grupe Prvenstva Srbije sa maksimalnih 10 bodova.

Naredni rival crno-belih je ekipa subotičkog Spartaka u Beogradu, 23. oktobra.

***

Košarkašice su poražene i treći put u regionalnoj WABA ligi, ovog puta bolja bila bugarska Montana 66:81. Devojke su nakon slabije prve četvrtine odlično zaigrale u drugoj i na odmor otišle čak sa minimalnom prednošću, 33:32, ali su u nastavku potpuno pale.

Rival u 4. kolu, 20. oktobra, biće ekipa Banovića iz BiH.

Ko je trenutno na forumu

Ukupno su 709 korisnika na forumu :: 19 registrovanih, 3 sakrivenih i 687 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., amstel2, Arhiv, awathorn, BraneS, BSD, crnitrn, Krusarac, LUDI, mercedesamg, moonshine, nuke92, Recce, repac, sabros, sale755, Srki94, wolverined4, zixmix