Vicevi [bez komentarisanja!]

170

Vicevi [bez komentarisanja!]

offline
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 18910
  • Gde živiš: I ja se pitam...

Sede pecaroši i gledaju u plovke, a iza nih dve pobornice ekologije ne prekidaju vakelu: ''Sram vas bilo, izvukli ste sirotu ribu iz njenog prirodnog okruženja, poremetii ste ravnotežu prirode, šta će sada njena deca...''.
Jedan strpljivi pecaroš se okreće i kaže:
''Gospodjo, ništa to ne bi bilo da je ona držala usta zatvorena...''

Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 29 Okt 2006
  • Poruke: 1610
  • Gde živiš: nedaleko odavde

Sinu se bliži 6. rođendan i otac ga upita: "Šta želiš da ti tata kupi za rođendan?"
"Tampone!" vikne sin sav sretan.
"Pa šta će tebi tamponi, sine?"
"S njima mogu sve - plivati, voziti bicikl, igrati tenis - a ništa od
toga sada ne znam".

offline
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 18910
  • Gde živiš: I ja se pitam...

Žužu je polagala prijemni za javnu kuću. Teorijski je položila, ali se zagrcnula na usmenom...

evo još jednog, ispitnog

Bik polagao za direktora političkog marketinga.
Iz rike je položio a iz vuče je pao...

offline
  • luche 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 25 Mar 2005
  • Poruke: 6

- Mama, mama, je l' mogu u dvorište s decom?
- Alo, bre, mali, pa to što ja živim s tvojim tatom ne znači da treba da me zoveš mama!
Mali se snuždi, stane i onako, kroz suze, pita:
- A kako da te zovem?
- Pa, pobogu, zovi me kao i svi ostali - čika Rade!

offline
  • Kaca  Female
  • Super građanin
  • Pridružio: 26 Sep 2004
  • Poruke: 1371
  • Gde živiš: blizuBG

Svađaju se dolar, evro i dinar. Dolar zagrmi:
• Ja sam silan kao tigar!
Evro će:
• Ja skačem kao antilopa!
A dinar će na sve to:
• Ja sam kao lav - kad vi skočite ja riknem!

------------------

Javlja se avion komandnom tornju:
- Izgleda... hik... da ćemo... hik... pasti...
- Kako to? Jeste li vi glavni pilot?
- Ne... hik... pilot je pozadi sa stjuardesom...
- Jeste li vi drugi pilot?
- Jok. Taj... hik... povraća u klozetu.
- Ima li u avionu nekog od putnika a da ima iskustva sa letjenjem?
- Ma kakvi bre... hik... a i da ima tol`ko su pijani da ne bi mogli ništa da urade.
- A ko ste vi?
- Ja sam, brate... hik... autopilot...

--------------

Ciganka izmislila originalan način da zaradi lovu: nađe mušteriju, i kad mu popuši, kaže: "Daj pare ili grizem", i ovaj mora da joj pljune lovu.
Međutim, naiđe na Hasu, i počne da mu puši, kaže: "Daj pare ili grizem!" a Haso će lukavo: "Puštaj ili pišam!"

--------------

Došao Mujo kod doktora i reče mu da ga boli grlo. Na to će doktor:
• Hajde otvorite usta i recite ''A''!
Mujo izgovori ''A'' i gromoglasno podrigne. Tu će doktor:
• Uh, Mujo, fuj, čuje vam se luk iz usta!!
• Ma nemoj, luk osjetiš, a 20 ćevapa ne osjetiš?!

offline
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 18910
  • Gde živiš: I ja se pitam...

Žali se portir:
Ljudi, živim s petoro dece već 35 godina u jednu šupu, jel pravilno da i ja dobijem neki stančić posle toliko godina?
Direktor:
Nije, nije pravilno ! Ne kaže se u šupu, nego u šupi...

offline
  • m4rk0  Male
  • Administrator
  • Administrator tech foruma
  • Marko Vasić
  • Gladijator - Maximus Decimus Meridius
  • Pridružio: 14 Jan 2005
  • Poruke: 15766
  • Gde živiš: Majur (Colosseum)

Pitali silovanu babu, kad joj je bilo najteze, a ona odgovara:
- Joj dijete kad su mi digli noge a ono trunje iz opanaka pravo u oci...

offline
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 18910
  • Gde živiš: I ja se pitam...

Ljuti se profesor:
Kolega, ali mladi kolega! Pa ne možete da spavate na mom predavanju...
Student:
Profesore, to je tačno, ali kada biste vi samo malo tiše pričali, mogao bih s lakoćom...

offline
  • Pridružio: 19 Feb 2006
  • Poruke: 1670
  • Gde živiš: Banja Luka

@.........
Na jednom banjaluckom fakultetu student izlazi po n-ti put na ispit i ovaj put ga profesor obara.
Student ce razocarano: Profesore, zaista ne znam kako da polozim ovaj ispit.
Profesor: Dragi kolega, pa hiljadu maraka puta sam vam rekao kako da polozite ispit kod mene.

offline
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 18910
  • Gde živiš: I ja se pitam...

Sreli se u mrklom mraku zec i tvor. Prestrašen, tvor pita: ''Ko si ti, kako izgledaš, šta radiš?''
Zec odgovara: ja imam duge uši, jedem kupus i šargarepu...
''O, pa to si ti zeko, što ne kažeš'', obradova se tvor.
Zec upita: ''A sad ti - ko si?'' .
Tvor se oglasi:''Ja sam crn, kradem kokoške, smrdim ...''
Zec ga, obradovan, prekide: ''Pa ti si, cigo, što ne kažeš...''

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 955 korisnika na forumu :: 76 registrovanih, 2 sakrivenih i 877 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 9191vs, Alexandar-1973, ArchaBasha, ArmFPGA, Arsenije, Belac91, blatruc82, bobomicek, Borkanović, branko7, C-Gun, Chainsaw, Ciri1994, comi991, cvrle312, dankisha, darkkran, Deki Duga Devetka, Demi87, Djokislav, dmitarche, doragan, dragoljub11987, drimer, Electron, ElGenius, Feller, FGR, foka106, Glavonja049, Goran_, GveX, ILGromovnik, IpMan, Jablan, JohnDoe, krca73, Krusarac, Leteća Krofna, ljuba.b, Marko Marković, mačković, milanpb, milanstankovic087, milenko crazy north, Miler88, Milos ZA, Mirage 2000N, mocnijogurt, nenad81, Nikolajevic, nixos, Nomica, nuki1234, OgnjenMitric, Orc, Paklenica, Papadubi, Parker, Piani Jazzer, PlayerOne, Posmatrac77OKB, Ray1973, Sir Budimir, Sirius, Tafocus, Tvrtko I, Veless, Velizar Laro, VJ, vuksa72, x011, ZlatniRez, Zmaj Tolak, Zmajac, 79693