Koji od navedenih prevoda je OK?

Koji od navedenih prevoda je OK?

offline
  • Pridružio: 09 Dec 2015
  • Poruke: 3

Kako biste preveli sledeću rečenicu: - Napravo sam grešku što sam im poverovao.
I made a mistake that I had believed them.
ili
I made a mistake to believe them.
ili
I was wrong to believe them.
Ili je bolje nešto četvrto?
Hvala unapred.
Pozdrav,
Ivan



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 24 Dec 2007
  • Poruke: 1592
  • Gde živiš: Beograd

I made a mistake I believed them.



offline
  • Pridružio: 09 Dec 2015
  • Poruke: 3

Markobg ::I made a mistake I believed them.

Markobg, skoro sam sasvim siguran da je neophodno slaganje vremena, sto u tvojoj recenici ne postoji. U svakom slucaju hvala ti za trud.

offline
  • Pridružio: 20 Mar 2011
  • Poruke: 1316
  • Gde živiš: Beograd

Mogao bi da kažeš "Believing them was a mistake" ako ti taj oblik odgovara.

offline
  • Daydreamer
  • Pridružio: 07 Nov 2008
  • Poruke: 1158
  • Gde živiš: Land Of Maybe

I made a mistake because I believed them?

offline
  • Pridružio: 14 Feb 2011
  • Poruke: 730

A da li bi moglo:
I made a mistake because I trusted them?
ili malo slobodnije:
I made a mistake because I was misled by them.

offline
  • Pridružio: 09 Dec 2015
  • Poruke: 3

g0c47777 ::I made a mistake because I believed them?

Very Happy Hvala mnogo.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1106 korisnika na forumu :: 69 registrovanih, 9 sakrivenih i 1028 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleksandar11332, Avalon015, bankulen, bojankrstc, brufen, Chainsaw, Cirkon, crazydkure, Darth Malak, dejno, Dekanovic, Devil city 1989, dexteroza, divison, djonsule, dozorni, dushan, ElGenius, Frunze, Georgius, goxin, Helket, hyla, iceburn, Igor Antonic, Kapo64, king011, Kriglord, kunktator, Kurgan, lcc, Litostroton, Marko Marković, MaschinenPistole, Mcdado, mdp92, mean_machine, metallac777, mino bosanac, mocnijogurt, Natuzzi, nekdo, Nepopravljivi, Nikolajevic, nobutado, Nole, oblivion, Pantaaa, Papadubi, Petarvu, rajkoplje, rodoljub, shaja1, ShtagodShtagod, Sinduk, sspp, stegonosa, styg, Tvrtko I, Vanderx, vathra, Vlada76, Volkhov-M, Vozd0714, vuksa72, Wehicle, YugoSlav, ZetaMan, 787