Windows

Problemi i rešenja u vezi sa Windows platformom - Windows 95/98/NT/2000/XP/Vista/7/8 - optimizacija, padovi sistema, sistemske greške, sistemska podešavanja i podešavanja GUI-a, nedostaci dll fajlova i oštećenja registry baze..


Uloguj se preko Facebook-a i postavi novu diskusiju za problem koji imaš:


Izaberi

Potforumi

Teme Poruke Poslednja poruka
 

Download

2256 19536 17 Maj 2025 05:25
zoxknez
 

Aplikacije

4455 30248 27 Apr 2026 23:08
tacija
 

Drajveri

1394 11291 28 Dec 2025 19:15
sakuljinac

Teme

Odgovora Autor Pregledano Poslednja poruka
 

problem pri podizanju sistema i sa zvukom...

4 djukaa 3222 17 Maj 2009 19:01
djukaa
 

Problem sa racunarom

[ Strana: 1, 2 ]
17 Starday 3424 17 Maj 2009 08:34
Ričard
 

REGEDIT:EXE.file

[ Strana: 1, 2 ]
10 ^^Mixan_96 2592 16 Maj 2009 22:03
^^Mixan_96
 

Otvaranje .cbr ekstenzije

2 return void 3880 16 Maj 2009 14:54
return void
 

Nestala kanta

2 citiras 2027 16 Maj 2009 12:35
citiras
 

conexant 25878-13 player XP only

0 cakmen 1302 15 Maj 2009 18:24
cakmen
 

Invalid Boot.ini file booting from C:\windows

1 sskoles 4207 15 Maj 2009 17:41
Ričard
 

Nemam vise hard!

1 Mile727 1222 14 Maj 2009 19:41
Tanatos
 

nemoguce uradi instalaciju windowsa

5 fiki 3479 14 Maj 2009 17:31
DEMIAN
 

ne podize se windows

6 Mizzi 2923 14 Maj 2009 14:42
Ričard
 

Visual Basic 6.0-problem

8 return void 2285 14 Maj 2009 09:09
return void
 

zakon o nelegalnom softveru?

[ Strana: 1, 2, 3 ]
21 acavekimaki 7319 14 Maj 2009 01:01
Simke
 

Pomoc oko instalacije windowsa

[ Strana: 1, 2 ]
14 slavko11 3505 13 Maj 2009 21:53
daniel83
 

Generic Host Process - PROBLEM

6 tata-micin 2042 13 Maj 2009 08:36
Wharfedale Pro
 

Desktop slike

4 citiras 5040 12 Maj 2009 22:59
Srki94
 

2 problema

5 acavekimaki 1468 12 Maj 2009 16:21
diarno
 

Problem s ikonama!

4 The Philosopher 1655 12 Maj 2009 12:46
The Philosopher
 

Script error pri otvaranju cpl applet-a

0 dvojkan 1478 11 Maj 2009 22:59
dvojkan
 

web browsver sa 3d izgledom

2 acavekimaki 1552 11 Maj 2009 17:37
bancho
 

Vista SP2

5 vasiljevic 2018 11 Maj 2009 15:54
FireB3rd
 

da se podaci ne mogu vratiti

1 acavekimaki 1639 10 Maj 2009 21:27
pixxel
 

Windows XP English to Deutsch?

5 Mare 3922 10 Maj 2009 17:58
Jasmin_5
 

Sta da radim?

1 tomm_ 1186 10 Maj 2009 13:56
Source
 

Ubuntu, Windows i format???

[ Strana: 1, 2 ]
13 akuci 2472 09 Maj 2009 20:34
akuci
 

Tutorijal

4 paskale 1383 09 Maj 2009 17:36
paskale
 

konvertovanje u mp3

5 acavekimaki 5740 09 Maj 2009 10:33
kubanacc
 

vraćanje hard diska u početno stanje

[ Strana: 1, 2 ]
13 acavekimaki 4283 09 Maj 2009 01:10
Simke
 

USB Flash i Win xp problem

[ Strana: 1, 2, 3 ]
27 b@d::::Luck 6881 08 Maj 2009 19:26
b@d::::Luck
 

Vista Service Pack 1 Error 0x800F0286

4 milos94bk2 1719 08 Maj 2009 17:45
milos94bk2
 

Pomoc oko fly 2000 tv programa

7 meeshco 3291 08 Maj 2009 00:39
pixxel
 

Notification Area

2 eross 1336 07 Maj 2009 20:29
eross
 

Pouzdanost programa

4 return void 1387 07 Maj 2009 18:33
][v][ A T R I X™
 

microsoft games

3 acavekimaki 1335 07 Maj 2009 18:21
pixxel
 

gde se trose mb?

2 acavekimaki 1365 07 Maj 2009 17:05
FarscapeFan
 

Zaobilazenje duplih fajlova

2 biketebra 2188 07 Maj 2009 01:17
biketebra
 

problem sa slikama

2 MahirS 1296 06 Maj 2009 20:28
Dr SiGn
 

Restart kompa

8 BIO 1535 05 Maj 2009 23:12
BIO
 

Na ekranu izbaci cudnu sliku

4 slavko11 1914 05 Maj 2009 21:06
slavko11
 

[RESENO] ne mogu da uklonim natpis

4 DefenderGlory 1585 05 Maj 2009 20:33
DefenderGlory
 

Nesto sa startup-om... ?!

1 Varagic 1604 05 Maj 2009 18:02
bobby
 

kako snimiti deo ekrana

9 acavekimaki 5665 05 Maj 2009 00:20
Dok
 

safari 4 beta

3 acavekimaki 1426 04 Maj 2009 21:20
DEMIAN
 

Komp mi radi 10 min normalno 10 min laguje

[ Strana: 1, 2 ]
14 Archangelsk686 2784 04 Maj 2009 12:51
Archangelsk686
 

problem sa cd-om na visti

[ Strana: 1, 2 ]
18 mimi2366 2351 03 Maj 2009 23:01
mimi2366
 

Ulazak u BIOS - problem

[ Strana: 1, 2 ]
13 CHELIK 6075 03 Maj 2009 22:51
CHELIK
 

pitanje u vezi instalacije

2 mimi2366 1839 03 Maj 2009 22:39
mimi2366
 

Kako da okrenem video?

5 Panonsky 8607 03 Maj 2009 20:23
Panonsky
 

procesor zakucava 100%

2 rewritable 2411 03 Maj 2009 16:53
rewritable
 

BIOS problem

[ Strana: 1, 2, 3 ]
29 Brano 5625 02 Maj 2009 19:14
argus
 

pokvario se task manager

5 titoslav 1670 02 Maj 2009 13:19
kubanacc
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 931 korisnika na forumu :: 70 registrovanih, 6 sakrivenih i 855 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., aleksmajstor, bojcistv, bolenbgd, boskelazo, Bubili, Bubimir, cemix, CHARLIE JA., Cigi, Clouseau, curiosity, dekan.m, Dimitrise93, Dorcolac, Dusko_Dugousko, elenemste, gajasvi, Georgius, joca83, jodzula, JOntra, Jose, Josef, Još malo pa deda, kib, Kvaka22, Lj_ubo, Magistar78, Marko Marković, Medojed, mercedesamg, miki kv, milanstankovic087, Milometer, Milos ZA, Mldo, monomah, mustangkg, nemkea71, nenad81, nikolakgbikola, niksa517, nixos, Paklenica, Parker, proka89, Pv123, raketaš, Ray1973, RiV, simazr, Sir Budimir, Siti2, skok, Smajser, Solunac na steroidima, Srky Boy, StankoVrankovic, strn, taomaster, Tas011, tuja, vdeki, Vlada1389, Vlado82, Vrač, XBMC, zdrebac, 79693