Windows

Problemi i rešenja u vezi sa Windows platformom - Windows 95/98/NT/2000/XP/Vista/7/8 - optimizacija, padovi sistema, sistemske greške, sistemska podešavanja i podešavanja GUI-a, nedostaci dll fajlova i oštećenja registry baze..


Uloguj se preko Facebook-a i postavi novu diskusiju za problem koji imaš:


Izaberi

Potforumi

Teme Poruke Poslednja poruka
 

Download

2256 19536 17 Maj 2025 05:25
zoxknez
 

Aplikacije

4455 30248 27 Apr 2026 23:08
tacija
 

Drajveri

1394 11291 28 Dec 2025 19:15
sakuljinac

Teme

Odgovora Autor Pregledano Poslednja poruka
 

Problem sa yu znakovima

3 davor.r 2243 08 Feb 2008 12:53
davor.r
 

Access is denied

4 Fras84 2224 08 Feb 2008 11:18
Fras84
 

Pomoc oko shut down-a

4 FilipPpPp 1963 08 Feb 2008 10:02
Brksi
 

Lemon fajlovi

1 boskop 1525 07 Feb 2008 13:50
oblak
 

Pomoc oko ACPI podesavanja.

6 SAJEVAC 3443 05 Feb 2008 17:09
Leggy
 

komanda `Run`nestala???

3 amsterdamxxx 2788 05 Feb 2008 14:25
amsterdamxxx
 

Particije, pravljenje i formatiranje (mala nedoumica)

6 Recoba20 4078 05 Feb 2008 07:35
oblak
 

Virtual SCSI driver

2 vasa.93 2233 04 Feb 2008 22:38
vasa.93
 

nece da se pokrene My computer

5 Markobg 2746 04 Feb 2008 22:05
Markobg
 

Vista Windows photo gallery

2 eross 1961 04 Feb 2008 18:05
eross
 

windows validation

7 devildevill 2316 04 Feb 2008 15:50
slaks
 

Potrebna pomoc Vista SOS

1 Lesinar 1819 04 Feb 2008 07:41
oblak
 

win xp na bootabilnom usb flashu

4 mosho 2457 03 Feb 2008 16:54
mosho
 

Pomoc oko dokumenta

5 Coler master 3906 03 Feb 2008 14:15
pixxel
 

Pomoc oko Bajta,mega bajta,itd

7 Coler master 3269 03 Feb 2008 00:32
bobby
 

pokretanje teletexta

2 luburic 1417 02 Feb 2008 21:55
Tanatos
 

Problem sa zvukom

2 diluka 2210 02 Feb 2008 20:12
m4rk0
 

imam problem sa kamerom live messengera ... pomoc!!!

4 lane78 3804 02 Feb 2008 17:12
lane78
 

Vista language pack

3 eleanor 4994 02 Feb 2008 14:15
pixxel
 

cidaemon.exe

2 Dud 2410 02 Feb 2008 12:53
Dok
 

MDE-MDS, BIN-CUE?

4 kraza 2516 01 Feb 2008 17:07
kraza
 

Problemi sa slikom

4 Iwanman 1752 01 Feb 2008 15:42
Rogi
 

Instalacija winsp1 preko winsp2

[ Strana: 1, 2, 3 ]
22 mdneba 4138 31 Jan 2008 22:03
diarno
 

Problem sa mreznom kartom

2 Markobg 2269 31 Jan 2008 20:00
Tanatos
 

Boot sa CD-a - kako?

2 Entoni Kidis 2498 31 Jan 2008 01:07
drummer
 

hp pavilion 433.es - drajveri???

2 ScoobyBu2 1740 30 Jan 2008 22:25
ScoobyBu2
 

Win32 ?

5 StevaS 1770 30 Jan 2008 21:12
StevaS
 

windows NT Logon Apllication

5 kraza 1578 30 Jan 2008 00:59
kraza
 

I Explorer 7 problem

[ Strana: 1, 2 ]
11 bolenbgd 2691 29 Jan 2008 14:03
davor.r
 

Restart i ne pokretanje igrice

6 Golas 3093 28 Jan 2008 16:05
lnenad
 

Windows XP prepoznaje 4GB = 3.12GB memorije

3 ardi 7205 28 Jan 2008 02:22
ardi
 

nepoznato upozorenje

1 Blue Ghost 1788 28 Jan 2008 00:15
LaserJat
 

System files

5 Milance86 1738 27 Jan 2008 22:46
Milance86
 

Automatic Updates problem...

3 Dr SiGn 2039 27 Jan 2008 22:06
Dr SiGn
 

problem sa igricom Crazy Frog / directX3D erros

2 ladyDi 1962 27 Jan 2008 15:19
ladyDi
 

Vise Boot-a

4 deejay 1550 27 Jan 2008 00:56
bobby
 

windows back up...

3 robilad 2390 26 Jan 2008 21:27
Jimmy
 

Da li instalirati...

1 Dr SiGn 1274 26 Jan 2008 11:14
pixxel
 

Problem sa ocitavanjem hard diska od 500GB

[ Strana: 1, 2 ]
18 badzo 4368 25 Jan 2008 21:31
vasiljevic
 

FAT32-NTFS

3 Golas 2814 25 Jan 2008 11:59
Dr SiGn
 

bad direct sound driver,pomoc

2 sasabraj 5810 25 Jan 2008 11:49
Dr SiGn
 

explorer.exe i dr watson - problem

9 huper 4094 24 Jan 2008 16:58
huper
 

problem sa instalacijom xp

[ Strana: 1, 2 ]
11 MAKEDONAC 4393 24 Jan 2008 16:39
lnenad
 

Problem sa instalacijom Win XP sa SP2

[ Strana: 1, 2, 3 ]
20 chupo17 5619 23 Jan 2008 17:28
bobby
 

USB konekcija?

5 Einstein1 2823 23 Jan 2008 17:13
Einstein1
 

Problemi sa zvukom

[ Strana: 1, 2 ]
12 eleanor 2772 22 Jan 2008 23:55
BBBane
 

problem sa formatiranje usb fles memorije

[ Strana: 1, 2 ]
14 ivangl 14694 22 Jan 2008 23:23
Piksi
 

Problem sa prikazom particija

4 Recoba20 2054 22 Jan 2008 20:57
Recoba20
 

desni klik

5 __sladja__ 2351 22 Jan 2008 13:39
oblak
 

BIOS, pomoc

8 deluxe0507 2322 21 Jan 2008 20:58
deluxe0507
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 865 korisnika na forumu :: 67 registrovanih, 7 sakrivenih i 791 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Agape, Asparagus, Automaticar, b_z_b, BORUTUS, Bosnjo, boxbole, BSD, BZ, cinoeye, Czrweni, Dannyboy, Darth Malak, DavidA, Dejan_vw, dekan.m, dj.ape, djonsule, Dolinc, DonRumataEstorski, Flanker-G, ghoost, Gradjanin, Hans Gajger, Incognito, JK, Jozo74, Kapetan Hadok, koneks, kybonacci, lacko, leptirleptir, Lieutenant, lima, luka35, Medojed, Milos ZA, Mićko, moldway, nenomir, Ns1975, obsc, oddsock, omen, Otto Grunf, Pantaaa, pein, ping15, Polifon, Radoslava, redstar011, repac, sajorg, sales, sap, scimitar19, septembar, shiro, stalja, tanakadzo, tecataki, Tribal, vladaa012, Vlajman1957, Woya, Zi0mek, Đurđevdan