Windows
Problemi i rešenja u vezi sa Windows platformom - Windows 95/98/NT/2000/XP/Vista/7/8 - optimizacija, padovi sistema, sistemske greške, sistemska podešavanja i podešavanja GUI-a, nedostaci dll fajlova i oštećenja registry baze..
Uloguj se preko Facebook-a i postavi novu diskusiju za problem koji imaš:
Potforumi |
Teme | Poruke | Poslednja poruka | |
|---|---|---|---|---|
Download |
2256 | 19536 | 17 Maj 2025 05:25 zoxknez |
|
Aplikacije |
4455 | 30248 | 27 Apr 2026 23:08 tacija |
|
Drajveri |
1394 | 11291 | 28 Dec 2025 19:15 sakuljinac |
|
Teme |
Odgovora | Autor | Pregledano | Poslednja poruka | |
|---|---|---|---|---|---|
Poruka pri gasenju racunara |
3 | Starday | 1712 | 14 Dec 2007 08:49 Starday |
|
popup poruke[ Strana: 1, 2 ] |
12 | rida1976 | 2711 | 13 Dec 2007 23:35 LaserJat |
|
Koliko RAM-a podrzava XP??? |
8 | Starday | 6638 | 13 Dec 2007 00:38 ZoNi |
|
Login to Windows[ Strana: 1, 2 ] |
17 | Panonsky | 4752 | 11 Dec 2007 12:31 Brksi |
|
sve o shell-u |
4 | eliminator | 2265 | 10 Dec 2007 21:47 Rogi |
|
Problem sa otvaranjem foldera |
2 | Gotlib | 2924 | 10 Dec 2007 17:47 Gotlib |
|
Hardware mašine |
4 | Panonsky | 1406 | 10 Dec 2007 01:23 Panonsky |
|
Drajveri za ATI i Windows Vista |
7 | slaks | 3054 | 10 Dec 2007 00:29 Branislav_s |
|
Ko pakuje fajlove?[ Strana: 1, 2 ] |
12 | mertek | 2344 | 09 Dec 2007 22:37 pixxel |
|
RtHDVC pl.exe |
1 | slabun | 4583 | 07 Dec 2007 23:20 m4rk0 |
|
propsys.dll |
2 | slabun | 1697 | 07 Dec 2007 21:26 slabun |
|
BCCode:ea vise gresaka! |
3 | IgoGo | 1681 | 07 Dec 2007 20:00 IgoGo |
|
Detektovanje RAMa na Visti |
2 | White_Shark | 1437 | 07 Dec 2007 16:15 NuLLCoDe |
|
gde da nadjem drajver |
1 | mrsp | 1991 | 07 Dec 2007 10:27 slaks |
|
Details u svim folerima |
1 | digitalis | 1191 | 06 Dec 2007 22:26 Bone Collector |
|
Ne radimi WINDOWS MOVIE MAKER ima neku gresku[ Strana: 1, 2 ] |
19 | Happy Guinea Pig | 4367 | 06 Dec 2007 21:45 Luka013 |
|
kako da promenim? |
7 | kraza | 2420 | 06 Dec 2007 20:24 kraza |
|
BSOD-Phook.sys |
4 | diarno | 2021 | 06 Dec 2007 20:11 diarno |
|
Vest: Vista Service Pack 1 pre kraja godine[ Strana: 1, 2, 3, 4 ] |
30 | bobby | 6982 | 06 Dec 2007 10:01 Tanatos |
|
64bit-ni windows[ Strana: 1, 2, 3 ] |
26 | tapinikol | 5412 | 05 Dec 2007 21:42 Rogi |
|
problem sa dreamweaverom |
3 | N1k0l4 | 1522 | 05 Dec 2007 19:17 N1k0l4 |
|
Problem sa Installerom |
7 | pelle6 | 1459 | 03 Dec 2007 09:56 pelle6 |
|
kako spojiti? |
2 | kraza | 2299 | 02 Dec 2007 22:28 m4rk0 |
|
kako da nadjem? |
1 | kraza | 1684 | 01 Dec 2007 22:16 DZO |
|
Veliki problem sa Win98[ Strana: 1, 2 ] |
13 | diarno | 2640 | 01 Dec 2007 16:09 diarno |
|
HDD i WinXP[ Strana: 1, 2 ] |
17 | Dr SiGn | 2951 | 30 Nov 2007 22:55 BBBane |
|
service i process |
3 | Serviser duse | 1604 | 30 Nov 2007 22:29 Serviser duse |
|
Osteceni disk i kopiranje (nejasnoca) |
5 | Recoba20 | 5028 | 30 Nov 2007 16:02 oblak |
|
Problem sa stand by i hibernacijom |
0 | Djole | 1737 | 29 Nov 2007 13:58 Djole |
|
Problem pri ulasku Windows |
4 | markovg | 1578 | 29 Nov 2007 13:18 markovg |
|
racunar blokira na desni klik |
2 | mbat | 3006 | 29 Nov 2007 10:52 pixxel |
|
Cime "skinuti" prikaz kamere u programu WLM[ Strana: 1, 2, 3 ] |
20 | juzna pruga | 4750 | 28 Nov 2007 23:20 skunk |
|
dali je ovo dobro ili mozda opasno? |
3 | kraza | 2485 | 28 Nov 2007 18:29 kraza |
|
a4 tech tastatura problem |
2 | klack90 | 2309 | 28 Nov 2007 17:51 klack90 |
|
Ikone u Sys tray-u |
2 | rida1976 | 1821 | 28 Nov 2007 17:24 rida1976 |
|
Pomoc..Ima li netko kakav Internet-Caffe Software |
1 | kripo | 1968 | 28 Nov 2007 15:39 Rogi |
|
Visual studio 2005 pravi problem |
9 | Svemirko | 2056 | 28 Nov 2007 11:19 BBBane |
|
desktop??? |
3 | amsterdamxxx | 1609 | 28 Nov 2007 10:55 BBBane |
|
Problem sa hibernacijom[ Strana: 1, 2 ] |
10 | helen1 | 2633 | 28 Nov 2007 10:22 helen1 |
|
ako vas zeza Access Denied! |
1 | kraza | 3130 | 28 Nov 2007 07:01 MRKY |
|
Pomoc oko Kworld PCTV |
2 | salex_015 | 2863 | 28 Nov 2007 01:27 Bone Collector |
|
Windows Office Excel 2003 |
6 | ardi | 4826 | 27 Nov 2007 17:49 mikimax |
|
[Word 2007] Numerisanje strana[ Strana: 1, 2 ] |
14 | Starday | 22431 | 27 Nov 2007 07:35 Starday |
|
DirectX 9.0c - stvarno VELIKI problem[ Strana: 1, 2 ] |
10 | ---M3 | 4218 | 26 Nov 2007 22:16 m4rk0 |
|
ucitavanje windowsa |
6 | dubo | 2040 | 26 Nov 2007 20:09 bobby |
|
Pitanje oko BIOSA |
8 | zorantasevski | 2142 | 26 Nov 2007 20:05 bobby |
|
Prozor Work Offline se otvara sam od sebe posle nekog vremen |
5 | chupo17 | 2848 | 24 Nov 2007 19:01 knkswviz |
|
hp pavilion dv6000 |
0 | malomagare | 2927 | 24 Nov 2007 15:14 malomagare |
|
Izdvojeno: Win XP: providni taskbar (tutorijal)[ Strana: 1, 2 ] |
16 | ZoNi | 10267 | 24 Nov 2007 09:45 rida1976 |
|
Podesavanje Limited accounta[ Strana: 1, 2 ] |
13 | LaserJat | 3182 | 23 Nov 2007 17:55 Brksi |
|






