Windows

Problemi i rešenja u vezi sa Windows platformom - Windows 95/98/NT/2000/XP/Vista/7/8 - optimizacija, padovi sistema, sistemske greške, sistemska podešavanja i podešavanja GUI-a, nedostaci dll fajlova i oštećenja registry baze..


Uloguj se preko Facebook-a i postavi novu diskusiju za problem koji imaš:


Izaberi

Potforumi

Teme Poruke Poslednja poruka
 

Download

2256 19536 17 Maj 2025 05:25
zoxknez
 

Aplikacije

4455 30248 27 Apr 2026 23:08
tacija
 

Drajveri

1394 11291 28 Dec 2025 19:15
sakuljinac

Teme

Odgovora Autor Pregledano Poslednja poruka
 

windows error zvuk

[ Strana: 1, 2 ]
11 Aco 2769 25 Jan 2009 15:12
Aco
 

Uklanjanje sjene

7 paskale 2625 25 Jan 2009 14:31
paskale
 

Dr.Watson

2 drama 2005 24 Jan 2009 23:34
drama
 

Razlika između sp2 i sp3

[ Strana: 1 ... 5, 6, 7 ]
61 paskale 16618 24 Jan 2009 20:47
pixxel
 

Sta vi mislite o ovom?

1 paskale 1841 24 Jan 2009 20:46
pixxel
 

Lista "dobrih" i "losih" p2p programa

[ Strana: 1, 2 ]
11 pixxel 4207 24 Jan 2009 18:52
FarscapeFan
 

reprodukcija zvuka

6 crni_kac 2440 24 Jan 2009 17:53
klodovik
 

Nemogucnost kopiranja pdf dokumenta?

[ Strana: 1, 2, 3 ]
20 DR 14627 24 Jan 2009 10:54
pixxel
 

pracenje aktivnosti HD-a

2 sahara1428 1756 24 Jan 2009 10:19
sahara1428
 

shortcut za promjenu jezika i pisma na tastaturi

6 sahara1428 11692 24 Jan 2009 10:04
sahara1428
 

Windows Live ID

9 rewritable 2537 23 Jan 2009 23:58
BBBane
 

Problem - ne mogu da gledam film

3 PFC_4ever 5103 23 Jan 2009 21:54
oblak
 

problem pri dizanju sistema

[ Strana: 1, 2 ]
11 energeticar 3008 23 Jan 2009 21:26
energeticar
 

Apsolutno brisanje fajlova?

3 padobranac 4254 23 Jan 2009 20:23
zoranTT
 

Blokira komp

1 milosh86 1751 23 Jan 2009 20:16
Springfield
 

Problem sa IPv6 connectivity

3 zoran_13 1659 23 Jan 2009 18:46
zoran_13
 

Pojavio se neki tekstualni dokument,i cudno se pali

4 zeljko f 1539 23 Jan 2009 18:45
zeljko f
 

Drive A greška, a nemam ga

1 Panonsky 1537 23 Jan 2009 06:42
Djole
 

kako to

1 awax88 1141 22 Jan 2009 22:00
Wharfedale Pro
 

Kako da instaliram SP2?

2 Hit-Man 2265 22 Jan 2009 18:07
Hit-Man
 

U novom prozoru Update driver preko mreže

0 King 2005 1671 22 Jan 2009 13:04
King 2005
 

Podesavanje Win XP-a

[ Strana: 1, 2 ]
15 zrdesing 4348 22 Jan 2009 09:00
zrdesing
 

Spybot i Adaware problem u windowsu

2 zrdesing 1598 22 Jan 2009 08:58
zrdesing
 

Nadrljao sam - Nece Vista Bot

7 Srki94 1772 21 Jan 2009 22:31
Srki94
 

Dugme za iskjucivanje

[ Strana: 1, 2 ]
19 chox 4234 21 Jan 2009 16:34
Aki-sony
 

WMP problem

6 nenobidon 1826 21 Jan 2009 15:30
paskale
 

Problem puštanja videa,tv karte-resetovanje[REŠENO]

6 gfactory 2319 21 Jan 2009 01:41
gfactory
 

problem sa bootovanjem

[ Strana: 1, 2 ]
16 cheda 3362 20 Jan 2009 19:16
cheda
 

Problem pri "dodavanju" XP-a na Vistinu particiju

[ Strana: 1, 2, 3 ]
21 Srki94 3512 20 Jan 2009 19:12
pixxel
 

Web CAM

7 walent 1928 20 Jan 2009 17:17
Panonsky
 

tastatura

4 Bakterija_92 1465 20 Jan 2009 16:20
m4rk0
 

Problem sa IE

3 4co91 1132 20 Jan 2009 00:01
diarno
 

Vista - Problem sa rezolucijom

2 Gad 1937 19 Jan 2009 21:32
Gad
 

Problem s getflash.dll....

1 IvanGrozni 1590 19 Jan 2009 18:43
Rogi
 

problem sa Windows media playerom 11?

[ Strana: 1, 2, 3 ]
20 zoran_13 6170 19 Jan 2009 17:01
zoran_13
 

Windows zakrpe

[ Strana: 1, 2 ]
12 drejk86 3835 19 Jan 2009 12:38
Dok
 

Vista:2 Pitanja (UAC i Start Meni)

5 Dr SiGn 3002 18 Jan 2009 00:14
Simke
 

service pack3

[ Strana: 1, 2 ]
11 we^control 2585 16 Jan 2009 14:15
BBBane
 

Nestao Volume Control u systray-u

2 Djole 2817 15 Jan 2009 21:18
Djole
 

Language bar?

3 slabun 2163 15 Jan 2009 20:28
pixxel
 

probllem sa serovanjem foldera

4 vladablazic 2536 15 Jan 2009 16:17
vladablazic
 

automatsko pokretanje my dokuments

2 sex_mashine002 1531 14 Jan 2009 17:58
diarno
 

Particija 0,0 bytes

2 dejan.jrm 1280 13 Jan 2009 17:21
Juice_93fu
 

Unlocated space na koji se ne moze prosiriti particija

7 Brksi 1695 13 Jan 2009 14:05
Brksi
 

Prikaz e-mail poruke na desktopu

4 medicus 6937 13 Jan 2009 04:07
Panonsky
 

Bot Screenovi Vista

2 Srki94 1268 13 Jan 2009 00:26
Srki94
 

Auslogics BoostSpeed 4

5 Juice_93fu 1985 12 Jan 2009 21:45
bobby
 

mikrofon ne radi-w.vista

5 radulovicz 3832 12 Jan 2009 21:12
pixxel
 

Problem sa USB-om na WIN XP

3 Dacha! 3511 12 Jan 2009 07:48
drejk
 

Vista i EISA configuration particija?

0 Ričard 1791 11 Jan 2009 22:18
Ričard
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 893 korisnika na forumu :: 7 registrovanih, 2 sakrivenih i 884 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Dorcolac, Giskard, N.e.m.a.nj.a., nuki1234, saputnik plavetnila, superwhy, vidra1