Vicevi [bez komentarisanja!]

118

Vicevi [bez komentarisanja!]

offline
  • Pridružio: 29 Avg 2005
  • Poruke: 720
  • Gde živiš: Beograd

...nastavlja se...
Citat:Bio Mujo u vojsci pa odlucio da se slika, ispod pasa go za curu a iznad obucen za mamu. Medutim, slike su se pomesale i mama je dobila onu namenjenu curi. Kad je videla sliku rece:
Uj, isti babo, uvek neobrijan i dugacak nos!


Citat:Odluci Mujo da se seli i sve iznese iz kuce samo trosed nikako da iznese kroz vrata. Napinjao se on, pokusavao ali na kraju se jos i zaglavio. sta ce, pozove komsiju Hasu da mu pomogne. Mujo unutra, a Haso spolja. Napinju se ali nista. Mujo drekne:
pa nikad ga necemo izneti!
Tek ce Haso zbunjeno:
sta, izneti?!


Citat:Odluce Mujo i Haso da u podrumu tajno stampaju evre, i to novcanice od 70 evra. Kad su ih odstampali, ode Mujo sa jednom novcanicom kod komsije da proba da je razmeni u sitnije novcanice. Kad se vratio, upita ga Haso:
-Jesi li uspeo?
-Jesam - odgovori Mujo.
-Po koliko? - pita dalje Haso.
-Dve od po 35 evra


Citat:sta radi Mujo kad hoce da lupi nesto glupo?
Udari Hasu


Citat:Kaže Mujo Hasi:
- Nameravao sam otputovati u Englesku, ali sam odustao.
- Zasto? - pita ga Haso.
- Tamo voze levom stranom puta. Probao sam vežbati od Tuzle do Zenice, skoro su me ubili


Citat:Idu Mujo i Fata na neko slavlje pa Fata kaže Muji:
-Mujo, bolan, 'ajmo precicom!
-Necemo sad Fato, žuri nam se


Citat:Nosili Mujo i Haso orman na 10. sprat i kaže Mujo:
-Haso imam jednu dobru i jednu losu vest, koju ces prvo?
-'Ajde prvo dobru!
-Vec smo na 9. spratu!
-A losa vest?
-Pogresili smo zgradu!!!


Citat:Blizi se Hasin rodjendan. Mujo ga pita:
-Jel' ba, hoces li knjigu za rodjendan?
Haso odgovara:
-Nemoj molim te, vec imam jednu!

nastavice se...

Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 11 Dec 2004
  • Poruke: 225
  • Gde živiš: Blok 45

-Sta dobijete kada Vladanu Baticu stavite periku???
-Isidoru Bjelicu
hahah

offline
  • Pridružio: 11 Sep 2005
  • Poruke: 1282
  • Gde živiš: Pa gde i do sada

Posao sin od Pirocanca na Faks (Pravni Fakultet)i pita tatka, ce da mi kupis auto ako polozim sve na vreme,ceda kupi tatko a koji a on onako skroman pa Stojadina, vazi sine.I sin zavrsi na vreme i sa diplomom dodje kuci i pokaze tatku i odma pita a jesi mi kupia auto pa jesam sine ene ga u dvoristu i sin pogleda a tamo Peglica, pa tatko to nije stojadin,ma nemari sine ce se Razgazi

offline
  • Pridružio: 07 Maj 2005
  • Poruke: 865
  • Gde živiš: my city, preko puta tri kaputa

takmiče se amer, rus i naš čovek ko ima nešto najbolje na svetu.

amer - mi imamo podmornicu, tako duboko ide da puzi po dnu mora.

rus - naš samaljot leti skor do meseca

a naš čovek - moj drugar mika ima onu stvar mogu 32 svrake na njoj da stoje jedna do druge.

rus i amer digoše dreku da su oni malo preterali a srbin da laže:

amer - dobro, naša podmornica ne ide baš toliko duboko

rus - ni niša avio ne ide baš do meseca, malo niže ide

a srbin - pa i ja sam malo preterao, ona trideset druga svraka stoji ali samo na jednoj nozi .

Dopuna: 18 Nov 2005 21:10

za-odrasle-ić za gluvoneme

moderatori - ne dajte ovima ispod 18 da otvore ovaj link!

dame, ja se unapred izvinjavam


[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 24 Mar 2004
  • Poruke: 646

Ode Mujo do trafike da kupi cigarete.
Kupuje cigarete i dok otvara kutiju primjecuje natpis: Pusenje uzrokuje impotenciju!.
Vrati se on brzo do trafike i pita: Jel' bolan, mogu l' ja mjenjat ove za one od kojih dobijes rak?

offline
  • Pridružio: 15 Avg 2005
  • Poruke: 156
  • Gde živiš: Beograd

Jel znate da je Mateusov deda bio kondicioni trener partizana????Jurio ih po sumama....

Dolazi prometni policajac kuæi i ugleda u predsoblju tuðe muške cipele.Brzo uðe u spavaonicu i vidi svoju ženu golu i oznojenu kako razvaljena leži na krevetu.
Pogleda u ormar,nevidi nikoga,proveri iza zavesa,nema nikoga.
Izaðe na balkon,balkon prazan.Onda se seti da pogleda ispod kreveta.Uðe u sobu na prstima i pred prestravljenom ženom,repetira utoku.
Nato se ispod kreveta pojavi ruka sa 100 eura,murjak uzme pare ,stavi ih u džep i kaže:'Gle nema nikoga.'

Sede Ceca, Laza i Kolina u 'Insomniji' i piju pivo.
Odjednom ulazi maskirani tip sa masinkom, pocne da puca po njima i
pobije ih svo troje.

A cela kafana: 'To Laveeee!'

Sta se dobije kada se ukrste zec i konj?
ZEKONJA!

offline
  • pixxel  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 21 Jun 2005
  • Poruke: 9091
  • Gde živiš: Tu i tamo...

Sretnu se glupi i gluvi...
Pita gluvi glupog: Koliko je 4 plus 4?
Glupi: uuuu, mmmm, aaaaaa, šes'.
Gluvi: Na k**** te nosam!

offline
  • Pridružio: 02 Maj 2003
  • Poruke: 430
  • Gde živiš: NBG

nije šes' vec sedam

offline
  • Gad  Male
  • Počasni građanin
  • Pridružio: 19 Maj 2005
  • Poruke: 932

"Fato, uporno tvrdiš da te Mujo silovao s nogu, uza zid, a ti si od njega visočija za pola metra. Kako?"
- "Nabio mi lonac na glavu i drž'o se za ručke."

Dopuna: 30 Nov 2005 18:26

Vode ljubav direktor i sekretarica.
- "Direktore, je li unutra?", pita ona.
- "Jeste", kaze on.
- "JAO KOLIKI JE."

offline
  • SSpin 
  • Saradnik foruma
  • Pridružio: 09 Dec 2004
  • Poruke: 6488
  • Gde živiš: Nis -> ***Durlan City***

Anketiraju narod na ulici pitanjem:
• Znate li šta je to virtuelni sex?
Zaustave arhitektu, koji sleže ramenima:
• Nikad nisam čuo za takvu vrstu seksa...
Zaustave pravnika, koji se nađe u čudu:
• Kakav seks???
Zaustave programera, koji će na to:
• Virtuelni šta? Laughing


Nakon smrti Microsoftov programer dolazi kod Svetog Petra. Petar se ne može odlučiti pa ga pita hoće li u raj ili u pakao.
• Pa, ne znam - misli se programer - mogu li probati jedno i drugo pa da se onda odlučim?
• Može - reče Sveti Petar.
Ode programer u raj, nema pića, nema žena, nema ilegalnog softvera, molitve svaki dan, ležanje u 10 uveče. Ode zatim u pakao - kad ono tulumi non-stop, svi zajebanti i kurve ovoga sveta, alkohol na cisterne, pentiumi III, besplatno logovanje na za-odrasle-o siteove.
Vrati se programer Svetom Petru i odluči se za pakao. Na to ga Sveti Petar stavi u lance i da đavolu na obradu.
• "Eeeej, sta je sad ovo?!".
• "Žalim, ali ono ti je bila samo DEMO verzija...".



Šta viče programer koji se davi?
• F1, F1, F1, F1...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1101 korisnika na forumu :: 87 registrovanih, 10 sakrivenih i 1004 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: abramac, alex71, Andrija357, Asparagus, BB, bigfoot, bojan_t, bojank, bokicacar, boromir, Bubimir, C-Gun, cenejac111, Centauro, Cirkon, Despot1, DonRumataEstorski, drimer, dusanobr, Džekson, esko_hz, Flanker-G, GandorCC, Georgius, Giskard, gost321, Grebostrek, Hans Gajger, HogarStrashni, ikan, jalos, Kenanjoz, KimiMR, knutveliki, koom0001, Koplje, kulus, kybonacci, Laluvr, Lance Guest, Lep1na, Lester Freamon, Linda, MagicniHerpes, Mali Rambo, mercedesamg, Mi lao shu, Miki 24pbr, Milan 84, milanpb, milenko crazy north, Milometer, MK10, mocnijogurt, Moldovan, moldway, Motocar, Naj-Turs, Natuzzi, nelezele, nenad81, nobutado, ObelixSRB, Panter, pein, PITT, PlayerOne, Pururin, Remain, rodoljub, SamoGledam, Sevatar, Sevetar, Sharpshooter, Shinobi, Simulink11000, Sone0883, synergia, Timočka Divizija, tomo2, Veless, veljko82, Vilhelmus, Vladimir O., Vozd0714, 787, 79693