Vicevi [bez komentarisanja!]

594

Vicevi [bez komentarisanja!]

offline
  • Pridružio: 18 Jan 2012
  • Poruke: 477

Bila jednom jedna aždaja koja je živjela iza sedam mora, iza sedam gora i iza sedam planina i iza sedam dolina.
...I jedno jutro azdaja se probudi i reče: "U JE*OTE, PA GDJE JA TO ŽIVIM!?" Mr. Green LOL

Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • _Sale  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 13451
  • Gde živiš: Z-moon

Predložio sam svojoj verenici u supermarketu da kupimo gajbu piva za 15 €. Rekla je da ne dolazi u obzir, i onda je bez reči kupila kremu za lice za 65 €. Rekao sam joj da bi lepše izgledala uz gajbu piva nego uz kremu… I tako je počela svađa…

Pre neki dan sam pitao verenicu gde bi htela ići za godišnjicu braka. Rekla je:
- Negde gde nikad nisam bila.
Predložio sam joj kuhinju… I tako je počela svađa…

Dok sam gledao fudbalsku utakmicu, verenica je sela kraj mene i pitala:
- Šta ima na TV-u?
- Prašine… I tako je počela svađa…

Pitao sam verenicu ima li kakvih posebnih želja za rođendanski poklon. Rekla mi je:
- Želim nešto crveno što ide od 0 do 100 za 3 sekunde.
Kupio sam joj crvenu vagu… I tako je počela svađa…

Moja verenica se pogledala u ogledalo i bila je nezadovoljna onim što vidi:
- Osećam se užasno; imam višak kila i tamne podočnjake. Molim te, odmah mi reci nešto lepo i pozitivno?
Rekao sam joj da joj oči savršeno funkcionišu… I tako je počela svađa…

Bio sam sa verenicom na godišnjici njene mature. Jedan od prisutnih stalno je praznio čašu za čašom. Pitao sam je da li ga poznaje.?
- Naravno - rekla je - dugo smo bili zajedno, i kad smo se razišli počeo je piti i od tada nije prestao. Kažem ja:
- Ko bi rekao da će toliko dugo slaviti… I tako je počela svađa…

offline
  • Pridružio: 12 Okt 2010
  • Poruke: 10944

Bio sam sa verenicom u restoranu. Prišao je konobar i pitao nas šta želimo. Rekao sam da želim goveđi gulaš.
Konobar me upita: "Ne plašite se lude krave?", a ja sam mu odgovorio: "Luda krava može da naruči sama". I tako je počela svađa Mr. Green

offline
  • Pridružio: 23 Feb 2007
  • Poruke: 57
  • Gde živiš: Banat

Zove žena muža na mobilni i dere se:
- "Gde si ti idiote??!"
Muž:
- "Draga, znaš onu zlataru gde si se zaljubila u onu ogrlicu za koju
sam reko da će jednom biti tvoja?"
Žena:
- "Daaaaa, mili!

Muž:
- "E, ja sam u kafani preko puta."

p.s.
Ovaj post je samo da proverim da li imam "2" u nicku. (a i dobar je vic Smile )

offline
  • _Sale  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 13451
  • Gde živiš: Z-moon

Napisano: 18 Jan 2013 18:40

Easy, Welcome! Ziveli
Evo jedan prigodni, specijalno za tebe:

Žena govori svom mužu, ribolovcu:
• Naš sin ima 14 kg, sinoć sam ga merila.
• Pobogu, ženo, ali on ima samo 3 meseca! Gde si ga merila?
• Na onoj tvojoj vagi kojom meriš svoje ribe!

Dopuna: 18 Jan 2013 20:17

Uđe žena u apoteku i kaže farmaceutu da želi da kupi arsen.
• Šta će vam arsen? - pita on.
• Želim da ubijem svog muža jer me vara sa drugom ženom!
• Ali gospođo, ne mogu vam prodati arsen da izvršite ubistvo muža, čak i ako vas vara sa drugom ženom.
Žena iz džepa izvadi fotografiju, a na fotografiji njen muž u sred odnosa sa farmaceutovom ženom.
• Izvinite, nisam znao da imate recept.

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Supermoderator vojnih foruma
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 9691
  • Gde živiš: ovalni kabinet

- Šta mame i tate čitaju malim Zemuncima pred spavanje ?
- Zlikovnice !

*********************************************

Heroin se navuko na Čak Norisa.


*********************************************

Zove žena policiju :
- Danas su me desetorica ljudi silovala !
- Sve ćemo ih pohapsiti !
- Ne morate sve , samo petog i osmog .

offline
  • Kosarkas
  • Pridružio: 26 Jun 2012
  • Poruke: 323
  • Gde živiš: Pionir,Spens

Zaglavio se plavusi vibrator.ode ona kod doktora na operaciju.budi se posle operacije i doktor joj kaze:imam 1 dobru i jednu losu vest.losa je da nismo uspeli da izvadimo vibrator.a dobra je da smo zamenili baterije Very Happy

offline
  • "Psychopath"
  • Més que un club
  • Pridružio: 07 Jul 2012
  • Poruke: 2168
  • Gde živiš: Barcelona,Spain

Momak salje SMS devojci ! Molim korisnika ovog broja da se uda za mene ! Devojka odgovara ! Na vasem racunu nemate dovoljno kredita za ovu opciju ! Smile

offline
  • _Sale  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 13451
  • Gde živiš: Z-moon

Napisano: 20 Jan 2013 16:43

Poslije nedjeljne mise jedan sramezljivi stariji covjek dosuljao se u crkvu
kako bi se ispovjedio:
-Neki dan kada se moja supruga nagnula u zamrzivac, podigla joj se haljina.
U meni je nesto puklo, skinuo sam joj gacice i navalio k'o lud.
-To nije nikakav grijeh! Voditi ljubav sa svojom suprugom, pa to je
normalno! - odgovori velecasni.
Covijek se zahvali i lakog srca ode kuci.

Malo kasnije dolazi starica:
-Neki dan kada sam se nagnula u zamrzivac podigla mi se haljina i moj muz
skinuo mi gacice i navalio ko lud. Jel' to grijeh, velecasni?
-To nije nista cega bi se trebali sramiti, Vas muz je maloprije bio ovdje i
ja sam mu rekao da je to normalno i cak vise pohvalno da se tako volite i to
radite u vasim godinama!
-Znaci mi smo jos uvijek dobrodosli u crkvu?
-Svakako, odgovori velecasni.
-Sada mi je puno lakse, odgovori starica, jer u Merkator vise nismo!

Dopuna: 20 Jan 2013 16:46

Bosanski help desk

*********************************************************

Podrska:

Kakav kompjuter Vi imate?
Korisnik: Bijeli...
_________________________________________________________________________________
Dobar dan, ja sam Marta, ne mogu da stampam. Svaki put kada pokusam
pojavi se poruka "Ne mogu da nadjem stampac". Cak sam podigla stampac i
stavila ga ispred monitora, ali kompjuter jos uvijek kaze da ne moze da
ga nadje...
_________________________________________________________________________________
Korisnik: Imam ogroman problem. Kolega je postavio skrinsejver na moj
kompjuter, ali svaki put kada pomjerim mis, on nestane!
_________________________________________________________________________________
Korisnik: Moja tastatura ne radi uopste.
Podrska: Da li ste sigurni da je utaknuta u kompjuter?
Korisnik: Ne. Ne mogu da vidim zadnju stranu kompjutera.
Podrska: Podignite tastaturu i napravite 10 koraka unazad.
Korisnik: OK
Podrska: Da li je i tastatura posla sa Vama?
Korisnik: Da.
Podrska: To znaci da tastatura nije prikljucena. Ima li tamo jos jedna
tastatura?
Korisnik: Da, ovdje je jos jedna tastatura. Aaaa...ova radi!
_________________________________________________________________________________
Korisnik: ne moze da se "nakaci" na internet.
Podrska: Da li ste sigurni da koristite ispravnu lozinku?
Korisnik: Da siguran sam. Vidio sam da je i moj kolega unio istu.
Podrska: Mozete li da mi kazete koja je vasa lozinka?
Korisnik: Pet zvjezdica.
_________________________________________________________________________________
Podrska: Kliknite na ikonicu "My computer" na lijevoj strani ekrana.
Korisnik: Vase lijevo ili moje lijevo?
_________________________________________________________________________________

Podrska : Dobar dan. Kako Vam mogu pomoci?
Korisnik: Zdravo... Ne mogu da stampam.
Podrska Hocete li da klikcete onako kako ja budem i...
Korisnik: Slusaj drugar; nemoj da pocinjes strucno sa mnom! Nisam ti ja Bil
Gejts!
_________________________________________________________________________________

Korisnik: Imam problem da stampam u crvenoj boji...
Podrska : Da li imate kolor stampac?
Korisnik: Ne.
_________________________________________________________________________________

Podrska : Sta je sada na vasem monitoru gospodjice?
Korisnik: Medo koga mi je moj decko kupio u supermarketu.
_________________________________________________________________________________

Podrska : A s ada pritisnite F8.
Korisnik: Ne radi.
Podrska: Sta ste tacno uradili?
Korisnik: Pritisnuo sam F taster 8 puta, bas kao sto ste mi rekli, ali se
nista ne desava...
_________________________________________________________________________________

Podrska : Vasa lozinka je malo slovo j kao jabuka, i veliko slovo V kao Viktor,
i broj 7.
Korisnik: Da li je 7 velikim ili malim slovima?
_________________________________________________________________________________

Podrska :Koji antivirusni program koristite?
Korisnik: Netscape.
Podrska: To nije antivirusni program.
Korisnik : Jao, izvinite...Internet Explorer.
_________________________________________________________________________________

Podrska: Majkrosoftova tehnicka podrska, mogu li Vam pomoci?
Korisnik: Dobar dan! Cekao sam vise od 4 sata na vas. Mozete li mi
reci koliko dugo treba da cekam prije nego sto budete mogli da mi pomognete?
Podrska: Uff..? Izvinite, ne razumijem Vas problem?
Korisnik: Radio sam u Word-u i kliknuo na help dugme prije vise od cetiri
sata. Mozete li mi reci kada cete konacno moci da mi pomognete?
_________________________________________________________________________________

Podrska: Kako Vam mogu pomoci?
Korisnik: Pisem svoj prvi e-mail.
Podrska: U redu, i, kakve vrste je vas problem?
Korisnik: Pa, napisao sam pismo, ali kako da ga ubacim u postanski sanducic?

offline
  • ... i pozdravite Vašu mamu...
  • Mi smo sve podigli u ovom gradu.
  • Pridružio: 20 Mar 2006
  • Poruke: 3954

Najkraći vic:
- Dođe žena i ćuti.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 885 korisnika na forumu :: 92 registrovanih, 6 sakrivenih i 787 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: _Rade, ajo baba, alex71, Alexandar-1973, ArmFPGA, bankulen, BB, blatruc82, bojan1234, bojan_t, boromir, branko87, Brankojle, bukefal, carinko, Centauro, cikadeda, Cirkon, Clouseau, coaa, darkkran, dekan.m, deks, Dimitrise93, djonsule, Djota1, dmitarche, DonRumataEstorski, Electron, esko_hz, Gogi_avio, GT, Hans Gajger, JOntra, Kajzer Soze, kibihrchak, komsija1, konstruktor, Koplje, kreker, kybonacci, Lance Guest, Lester Freamon, Linda, Litostroton, lord sir giga, MagicniHerpes, Maruti, MaschinenPistole, Miki281, Milan 84, milan47, Mis uz pusku, MK10, nekdo, nobutado, ObelixSRB, pajkan, Paklenica, Pantaaa, pein, Pekman, Pilence, ping15, pirke96, proka89, Promising0, Pururin, Qwertyuio, Redred, S-G, Sevetar, Sharpshooter, Singidunumac, skok, SpaDej, Speer, ssekir75, sslay, stefan95, Stoilkovic, stokssone, Vanderx, Velizar Laro, vidra1, Vilhelmus, Vlada78, vlado_pg, voja64, vojnik švejk, Weah88, 800077