|
Poslao: 10 Maj 2013 20:05
|
offline
- _Sale

- Prijatelj foruma
- Pridružio: 30 Jul 2010
- Poruke: 13451
- Gde živiš: Z-moon
|
Napisano: 10 Maj 2013 20:01
Zašto je ukidanje viza bio tužan trenutak za srpski fudbal?
+ ...Zato što su tada svi mogli u Evropu sem Zvezde i Partizana ...
Dopuna: 10 Maj 2013 20:05
Dodje Zemunac kamionom na granicu i pita ga carinik :
"Imate li šta da prijavite?"
Zemunac:
"Ma imam tu nesto kalkulatora i računara ..."
Carinik skine ceradu i vidi puške, pištolje, zolje, bombe, ...
"Pa kako kalkulatori, imas tu oružja za treći svetski rat?"
A Zemunac:
"Znači brate, šta tebe boli ***** kako se ja obračunavam?"
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 10 Maj 2013 21:27
|
offline
- 4y2k1z
- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 03 Jan 2012
- Poruke: 25
|
1.
Došao američki arhitekta u Beograd i vodi ga naš arhitekta u obilazak grada.
Amerikanac:
- Šta je ovo?
- To je hotel Hajat. Njega su naši radnici izgradili za godinu dana.
- Ovo!? Pa to naši radnici izgrade za 6 meseci.
Nastave dalje i dođu ispred hotela Interkontinetal.
Amerikanac:
- A ovo?
- To Vam je hotel Interkontinental. To su naši radnici izgradili za 6 meseci.
- Ovo?! Pa to naši radnici igrade za 3 meseca.
Šetaju dalje i naiđu na Hram Svetog Save.
Amerikanac:
- A šta vam je ovo?
(na to će naš arhitekta iznervirano)
- Nemam pojma to jutros nije bilo tu!
2.
Zaposli se Mujo kao kustos, ništa nije znao, pa počeo da izmišlja:
- Dragi posetioci ovo vam je lobanja od cara Lazara
Jedan od posetilaca upita:
- A ova manja?
Mujo:
- Isto njegova al' kad je bio manji.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 10 Maj 2013 21:41
|
offline
- Pridružio: 14 Mar 2012
- Poruke: 103
|
................................................................
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 13 Maj 2013 10:07
|
offline
- lacko2

- Građanin
- Pridružio: 10 Sep 2009
- Poruke: 104
- Gde živiš: nis
|
Ciganska pljeskavica
Пљескавица са комплет свим прилозима које продавац нуди. Изрека "Што је џабе и богу је драго" је једно од животних начела Рома, тако да, ако су већ прилози бесплатни, ред је да се све узме.
Наравно, постоје два начина стављања прилога: Онај где ти продавачица сама стави, а ти причаш и онај где ти само да пљескавицу у лепињи па ти стави шта хоћеш (и кол'ко 'оћеш). Како Ганци не купују пљеске сваки дан, ред је и да се поједе што више. Реч "дијареја" не постоји у речнику продаваца чарапа на локалном бувљаку, па зато није никакав проблем да се помешају руска и урнебес, мајонез и павлака, вегета и со.
*Напомена: Аутор дефиниције ГАРАНТУЈЕ за аутентичност примера и напомиње читаоцима да ако виде сличну пљескавицу у стварности, окрену лице на другу страну. Дуже гледање овог уништавања пљескавице може да изазове трајне последице као што су аверзија према месу у лепињи.
-Шта ћете од прилога?
-Јел се плаћа то?
-Не.
-Добро. Лука, краставице, парадајз, купус, кепач, мајонез... Шта је ово?
-Пилећа салата.
-И то стави. Унребес, руска, палвака, семф, љуту паприку, алева, љутеница, празилука, ово бело и ово зелено.
-Само то?
-Стави мало со и вегету.
*(Preuzeto sa Vukajlije)
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 13 Maj 2013 10:18
|
offline
- Bobo123

- Građanin
- Zastitar planete Zemlje i majke Prirode
- Pridružio: 24 Jul 2012
- Poruke: 219
|
Umrla Fata. Na djenazi ljudi nose Fatu na tabutu, jedan se okliznu, a
Fata pade na zemlju i probudi se.
Doktor ustanovi da je imala kliničku smrt.
Nakon 15 godina Fata zaista umre.
Kada su je ponijeli, Mujo pogleda po ljudima pa reče u po glasa:
Nemoj da bi se ko opet oklizo, da mu ne bi jebo mater.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 13 Maj 2013 14:42
|
offline
- bulltony
- Zaslužni građanin
- Pridružio: 29 Okt 2007
- Poruke: 657
|
Doktor pita svoju pacijentkinju:
Imate li u svojoj porodici neki primer duševne bolesti?
Da imamo, muž umišlja da je glavni u kući...
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 13 Maj 2013 18:13
|
offline
- Pridružio: 21 Jan 2008
- Poruke: 710
- Gde živiš: još uvek sam na istom brdu ali sada sama
|
- 17Ovo se svidja korisnicima: mpman, t.mile, _Sale, 4y2k1z, Bobo123, Panonsky, branko62, Brano, lacko2, juba, CheefCoach, zola92, Inception, Sagacity, Mila_90, mcrule, coja92
Registruj se da bi pohvalio/la poruku!
Pita žena muža: - Sećaš se ono kad si išao na pecanje pre šest meseci? - Kako da ne, bio je odličan ulov! - E, pa zvala te je riba koju si ulovio - očekuje ribice!
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 15 Maj 2013 20:04
|
offline
- Brano

- Super građanin
- Pridružio: 26 Dec 2008
- Poruke: 1428
- Gde živiš: Bijeljina
|
Pop sretne Zemunca :
- Hristos Voskrese mladicu!
- Cuo sam brate. Znaci,strasno !
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 15 Maj 2013 20:26
|
offline
- Einmana

- Super građanin
- Pridružio: 29 Maj 2011
- Poruke: 1444
- Gde živiš: U svom svetu
|
Novo istraživanje otkrilo je da žene privlače različiti tipovi muškaraca, zavisno o menstrualnom ciklusu.
- Kada žena ovulira, preferira muškarca s grubim, muževnim osobinama.
- Međutim, kada je u PMS-u, preferira muškarca natopljenog u benzin i zapaljenog, sa makazama zabodenim u oko i sekirom zabijenom u leđa.!!!
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 15 Maj 2013 21:44
|
offline
- _Sale

- Prijatelj foruma
- Pridružio: 30 Jul 2010
- Poruke: 13451
- Gde živiš: Z-moon
|
Živim u malom primorskom gradiću.
Svi smo u dugovima do grla.
Turistička sezona ravna nuli - nikoga nema, niko ne dolazi, niko se ne najavljuje da će doći. Za Uskrs, iznenada kod Mate u pansionu, dodje neki Amerikanac. Traži apartman. Ima slobodnih!
Amerikanac ostavi 100$ na recepciji, uze kljuć i ode da obiđe apartman.
Mate zgrabi lovu i otrća do mesara da mu vrati dug za nabavljeno meso.
Mesar uze pare i ode da plati dug svom dobavljacu. Ovaj je otrčao do farme da plati prase seljaku za koje je dugovao još od Božica. Seljak uze pare i otrća do lokalne "kurvice" koja mu je duže vrijeme davala na kredit i zaprijetila, da će početi uračunavati i kamate. "Kurvica" dotrča u Matin pension da plati dugovanja za sobu još od prošle godine. Mate uze pare, a Amerikanac siđe u tom momentu i reče da mu ne odgovara apartman. Mate mu vrati njegovih 100$ i Amerikanac ode.
Svi u nasem mjestu su zaključili, da iako nije bilo neke velike zarade od tog Amerikanca, bar su uspjeli vratiti dug i da nema razloga za brigu.
|
|
|
|
|
|